Mart 2020

Final Fantasy XV Türkçe Yama – Pc Windows Sürümü – YAYINDA

Son yıllarda Final Fantasy serisinin hayranı olmak insanı biraz yoruyordu çünkü oyun kendi özünden iyice uzaklaşmıştı. Ama artık Final Fantasy hayranları rahat bir nefes alabilir çünkü oyunun yapımcıları hatalarını farkına varmış gibi görünüyor ve bu sefer muhteşem bir oyun geliştirmişler! Bizlerde yoğun bir tempoya girerek sizleri fazla bekletmek istemedik ve Final Fantasy XV Türkçe Yamasını tamamladık. Bu seri ile piyasaya geri dönen ve diğer oyunlarına göre daha farklı bir hikayeye sahip olan Final Fantasy XV Türkçe Yaması ile sitemizde.

Daha fazlasını oku »Final Fantasy XV Türkçe Yama – Pc Windows Sürümü – YAYINDA

Anno 1800 Türkçe Yama – %90 Türkçeleştirildi

Eminiz Anno 1800’ü duymuş ve piyasaya sürülen en iyi şehir inşaa etme oyunlarından biri olduğunu biliyorsunuzdur. Şehir inşaa etme oyunu olmasının yanında Anno 1800, hikayesiyle de oldukça ilgi uyandıran bir oyun. Bu yüzden size bu deneyimden mahrum bırakmamak için Anno 1800 Türkçe Yama’yı tamamladık ve sizlere sunuyoruz. Anno 1800 Türkçe Yama sayesinde sadece oyunu oynamakla kalmayıp, kendinizi oyunun içinde bulacak ve daha çok zevk alacaksınız.

Daha fazlasını oku »Anno 1800 Türkçe Yama – %90 Türkçeleştirildi

Borderlands 3 Türkçe Yama -Bitti Yayında

Bir süredir üstünde uğraştığımız borderlands 3’ün Türkçe çevirisini en nihayetinde yaptık. Borlerdans 3 türkçe yama için ciddi manada bir emek harcadık. Oyunun dil dosyalarını açmaya çalışmak oldukça zorlu bir süreçti. Lakin bunların hiçbir önemi yok. Borderlands 3 türkçe yama karşınızda! Ayrıca Borderlands 3 türkçe yamayı yaparken de bize ekibimizin dışından destek veren arkadaşlarımız oldu. Onlara Borderlands 3 tr yamada verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz.

Daha fazlasını oku »Borderlands 3 Türkçe Yama -Bitti Yayında

Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe Yama V2 – Tamamen Türkçe Oldu- Yayında

Freeman Guerrilla Warfare Türkçe yama ikinci versiyonunu çıkarttık. İlk çıkarttığımız versiyonun çalışmasında bazı sıkıntılar vardı ve oyundan atıyordu. Lakin yeni çıkan freeman guerrilla warfare Türkçe yama ile tüm bu problemler çözüldü. Bu yeni freeman warfare tr yamada herhangi bir oyundan atma hatası bulunmamakta.

Daha fazlasını oku »Freeman: Guerrilla Warfare Türkçe Yama V2 – Tamamen Türkçe Oldu- Yayında

Rebel Inc. Türkçe Yama | Menü Diyaloglar Tamamen Türkçe

Rebel İnc.’i Türkçe yama ile birlikte oynamak oyunu çok keyifli bir hale getiriyor. Eğer iyi derecede İngilizce bilmiyorsanız, Rebel İnc’i anlamanız ve hakkını vererek oynamanız zorlaşıyor. Bu noktada çıkartmış olduğumuz Rebel İnc. Türkçe yama işinize çok yarayacak. Oyunu tamamen Türkçeleştirdik. Tüm metinler, menüler ve diyaloglar %100 oranı ile Türkçe hale geldi.

Daha fazlasını oku »Rebel Inc. Türkçe Yama | Menü Diyaloglar Tamamen Türkçe