Temmuz 2020

Sea Of Thieves Türkçe Yama – TR MOD

Hepinize merhabalar Türkçe yamacı ailesi. Sizlere yeni bir yama tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün sizlerle Sea of Thieves Türkçe yamasını paylaşacağız. Sea of Thieves TR yama bizi en az uğraştıran tr yamalardan biri oldu. Ne kadar bir rpg oyunu olsa da diyalogların uzun uzadıya yazılmamış olması işimize yaradı ve yamayı kısa sürede tamamlayabildik. Sea of Thieves TR yamanın kurulumu da diğer kurulumlarla aynı. Ekibimiz sizler için oyun incelemesi de hazırladı. Keyifli oyun deneyimleri diliyoruz.

Daha fazlasını oku »Sea Of Thieves Türkçe Yama – TR MOD

GWENT: Card Game Türkçe Yama- Kartlar Türkçeleştirildi

Evet, turkceyamaci.com takipçileri yanlış okumuyorsunuz. Ekibimizle birlikte Gwent: The Witcher Card Game TR yaması hazırladık. En başta tüm oyuna TR yama hazırlayacaktık ama bildiğiniz üzere oyun çevrimiçi oynanıyor. Bu yüzden biz de sadece kartları çevirmeye karar verdik. Zaten kartları çevirince, oyunda pek İngilizce bir yer kalmıyor. Her ne kadar Witcher takipçisi olsak da yeni eklenen kartları çevirmek de bizim için kolay olmadı. Gwent: The Witcher  Card Game Türkçe yamayı hazırlarken en zorlandığımız kısım yeni eklenen karakterlerin özelliklerini doğru yansıtabilmekti, bu yüzden Witcher evreni hakkında baya bir araştırma yaptık. Ne de olsa bu koca evreni sizlere yanlış tanıtmak istemeyiz. The Witcher Card Game TR yamayı bilgisayarınıza kurduktan sonra Gwent kartlarını Türkçe görebilecek ve karşınıza çıkan tüm rakipleri yenebileceksiniz. Ayrıca yazımızın ilerleyen bölümlerinde, Gwent nasıl oynanır anlattık ve bazı önemli kartları tanıttık.

Daha fazlasını oku »GWENT: Card Game Türkçe Yama- Kartlar Türkçeleştirildi

Outer Wilds Türkçe Yama – Her Şey Türkçeleştirildi

Outer Wilds, macera-uzay türü severleri için en iyi oyunlardan biri. Outer Wilds’ın Türkçe yamasının olmaması ise ekibimizi hemen hareket geçirdi ve çalışmalara başladık. Oyunun diyalog ve uzay terimleri içermesi, keşfetmeye dayalı olması,  yama hazırlama sürecimizi biraz uzatsa da yaklaşık 3 haftalık bir süre içerisinde Outer Wilds Türkçe yamayı tamamladık. Sizlerin tek yapması gereken ise aşağıya bırakacağımız linki indirmek, daha önce yaptığınız gibi yama kurulumunu gerçekleştirmek (eğer nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız aşağıda yönlendirmeleri bulabilirsiniz) ve Outer Wilds Türkçe yamanın keyfine varmak.

Daha fazlasını oku »Outer Wilds Türkçe Yama – Her Şey Türkçeleştirildi

Daymare 1998 Türkçe Yaması- Yeni Çıktı

Türkçe yamacı ailesi olarak hepinize iyi günler dileriz. Umarım bu zor salgın döneminde evlerinizde ve sağlıklısınızdır. Bizlerde evde olduğumuz vakti fırsata çevirmeye çalışıyor ve sizlerin de evlerinizde sıkılmamanız için türkçe yama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daymare: 1998 Türkçe yaması ise henüz yeni bitirdiğimiz bir çalışma oldu. Oyun hakkında çoğunlukla duyduğumuz sorunlardan biri bulmacaların türkçe yamasız çözülmesinin oldukça zor olduğuydu. Bu nedenle Daymare: 1998 Türkçe yaması %100 çevrildi. Umarız, türün sevenleri için bu iyi bir haberdir. Daymare: 1998 Türkçe yamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Daha fazlasını oku »Daymare 1998 Türkçe Yaması- Yeni Çıktı