Eylül 2020

Endzone A World Apart Türkçe Yama – Türkçe Dil Desteği

Endzone A World Apart TR yama oyun yayınlandıktan 5 ay sonra tamamen çevrildi. Sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak ve daha fazla oyuna TR yama yapmak için ekibimizi genişlettik. Artık yeni insanlarla, daha fazla çalışıyoruz. Endzone A World Apart TR Yama da yeni ekibimizin eseri. Sizleri oyunsuz bırakmamak adına gece gündüz çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Endzone A World Apart Türkçe Yama da dâhil olmak üzere herhangi bir oyun ve Tr yaması ile ilgili bir sorun olduğunda bize bildirmekten çekinmeyiniz.

Daha fazlasını oku »Endzone A World Apart Türkçe Yama – Türkçe Dil Desteği

Fast & Furious Crossroads Türkçe Yama – 2020 Güncel ve Yeni Çıktı

Fast & Furious Crossroads TR Yama uzun çalışmalar sonucu ilk defa bizim sitemizde yayında. Uzun süredir sizler de Fast & Furious Crossroads TR Yamasını bekliyorsanız vakit kaybetmeden bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Oyun tamamen çevrildi ve anlamayacağınız herhangi bir yer yok. Özellikle oyunda bulunan ve filmlere gönderme içeren ara sahnelerin TR yamasını hazırlarken bunu özenle yaptık. Fast & Furious Crossroads Türkçe Yama ile filmin hayranlarının da diyalogları kaçırmadan oyunu oynayabilmelerini sağladık. 

Daha fazlasını oku »Fast & Furious Crossroads Türkçe Yama – 2020 Güncel ve Yeni Çıktı

Mortal Shell Türkçe Yama – %100 Türkçeleştirilen Yama

Mortal Shell Türkçe Yama ile artık oyunu Türkçeleştirebileceksiniz. Peki, Mortal Shell Türkçe Yama neleri kapsıyor? Hemen hemen her şeyi. Mortal Shell Türkçe Yama ile oyunun diyaloglarını, menüsünü, kontrol tuşlarını ve ayarlarını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Çıkacağını duyduğumuz ilk andan beri heyecanla beklediğimiz Mortal Shell, beklentileri hayal kırıklığına uğratmayacak bir oyun. Mortal Shell Türkçe Yama ile daha iyi bir deneyim yaşayacağınıza eminiz.

Daha fazlasını oku »Mortal Shell Türkçe Yama – %100 Türkçeleştirilen Yama

Relicta Türkçe Yama – %80 Türkçeleştirildi, Diyaloglar Tamamen Türkçe

Relicta Türkçe Yama çeviri ekibimiz tarafından İngilizceden Türkçeye çevrildi. Relicta, bizlere sizden gelen bir oyun isteğiydi ve hem oynarken, hem de TR yama hazırlarken bize keyif veren bir oyun oldu. Relicta TR yama için neredeyse 200’e yakın istek mesajı aldık ve bunları göz ardı etmeden çalışmalara başladık. Oyun %80 çevrilmiş olsa da, geri kalan kısımda sizi zorlayacak bir yer yok. Relicta Tr yama da menü ve diyaloglar çevrilmiş durumda ve bu oyunu anlayıp, oynamanıza yetiyor. Oyun istekleriniz oldukça bizlere mesaj atabilirsiniz. Her isteğinizi mutlaka değerlendirmeye alıyoruz.

Daha fazlasını oku »Relicta Türkçe Yama – %80 Türkçeleştirildi, Diyaloglar Tamamen Türkçe

Startup Company Türkçe Yama – %100 Türkçeleştirildi

Startup Company Türkçe Yama ile artık sizlerde bir şirket yöneticisisiniz. Startup Company oldukça yazı ve diyalog içeren bir oyun. Bunu bildiğimizden elimizden geldiğince hızlı bir şekilde oyunun TR yamasını hazırladık. Startup Company TR Yama olmadan ne yazık ki şirketinize eleman bile alırken sıkıntı çekebilirsiniz. Ama meraklanmayın, Startup Company Tr yama basit kurulum ile artık bu oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.

Daha fazlasını oku »Startup Company Türkçe Yama – %100 Türkçeleştirildi