Şubat 2021

power and revolution türkçe yama var mı

Power & Revolution 2020 Türkçe Yama – Ayrıntılı Çeviri

Power & Revolution 2020 Türkçe Yamasını arıyorsanız tam da olmanız gereken yerdesiniz. Bu oyun için gerçekten oldukça istek aldık ve bu kadar isteği görünce ekibimiz hemen çalışmalara başladı. Power & Revolution 2020 TR yamayı hazırlamak açıkçası oldukça yoğun ve uzun süreçli bir işti. Oyun çoğunlukla metin ve diyaloglardan oluştuğundan elimizde çevrilmesi gereken birçok veri bulunuyordu. Power & Revolution 2020 tr yama oyunun tümünü kapsıyor ve oyunda herhangi bir İngilizce metin & diyalog kalmayacak şekilde hazırlandı.

Daha fazlasını oku »Power & Revolution 2020 Türkçe Yama – Ayrıntılı Çeviri
realpolitiks 2 türkçe yama bedava olarak yapıldı

Realpolitiks 2 Türkçe Yama, Ayrıntılı Çeviri Yapıldı

Realpolitiks 2 Türkçe Yama 2021 sizlere derin bir siyasi strateji oyununun Türkçeleştirilmiş versiyonunu sunuyor. Henüz erken erişimde olan bu oyun, görür görmez dikkatimizi çekti ve bizlerde çalışmamıza başladık. Bu tür politik oyunları olabildiğince takip ediyor ve TR yama yapılmasına değecek oyunları çevirmeye başlıyoruz. Realpolitiks 2 Türkçe Yama güncel bir yamadır ve oyunla %100 uyumludur. Realpolitiks 2 Türkçe Yama dil paketinin içerdikleri ise, Türkçe menü, ayarlar, diyaloglar, görevler ve daha fazlası. Özel isimler ve bağlama uymayan bazı kelimeler dışında, neredeyse oyun tamamen Türkçe. TR Yamamızın kurulumu ise diğer tr yamalarımız ile aynı olmakla birlikte oldukça kolaydır. Aşağıda bulunan kullanım kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Daha fazlasını oku »Realpolitiks 2 Türkçe Yama, Ayrıntılı Çeviri Yapıldı
Octopath Traveler Türkçe Yama tamamen ücretsiz

Octopath Traveler Türkçe Yama | Türkçe Dil Paketi HAZIR!

Octopath Traveler Türkçe Yamayı sizlerle buluşturduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. Bunun nedeni ise, forumlarda gördüğümüz kadarıyla çoğu kişinin Octopath Traveler TR yamasının yapılması gerektiğini belirtmesi ve oyunun gerçekten oldukça başarılı olması. Her sıkı oyun severin “evet bu oyunu oynamıştım” demesi gereken oyunlar vardır, Octopath Traveler da bu oyunlardan biri.

Daha fazlasını oku »Octopath Traveler Türkçe Yama | Türkçe Dil Paketi HAZIR!
hitman 3 türkçe yama %70 türkçeleştirme oranıyla piyasada!

Hitman 3 Türkçe Yama | %70 Oranında Çevrildi | Beta Çıktı

Hitman 3 Türkçe Yama Beta sürümü ile sizlerle buluşuyor. Hitman 3 Türkçe Yama hala geliştirmekte olduğumuz bir yama ve sizlerin de görüşlerini almak için beta sürümü ile paylaşıyoruz. Alacağımız geri dönüşler ile Hitman 3 TR yama için geliştirme ve iyileştirmeler yapacak, eksik kalan çevirileri de tamamlayacağız. Bu konu ile ilgili lütfen bizimle iletişime geçmekten ve fikirlerinizi sunmaktan çekinmeyin. Hitman 3 TR Yama 2021 şu an menü, görev ve diyalogların çoğunu kapsıyor. Oyunu oynarken çoğu metni sorunsuz anlayabilirsiniz. Siz Hitman 3 Türkçe Yama 2021 Beta sürümünü denerken, bizler de yamayı geliştirmeye devam edeceğiz.

Daha fazlasını oku »Hitman 3 Türkçe Yama | %70 Oranında Çevrildi | Beta Çıktı
dyson sphere program türkçe yama çalışmaları bitti. dyson sphere program tr yama hazırlandı!

Dyson Sphere Program Türkçe Yama -Güncel Sürüme Uygun

Dyson Sphere Program Türkçe yama heycanla yaptığımız bir çeviri oldu. Oyunun geniş dünyasını ve sınırsız kaynak çeşidini görünce hem oynamak hem de çevirmek için sabırsızlandık. Oyun gelecekte geçse de aslında günümüzde planlanan bir projeyi konu alıyor. Dyson Sphere Program’ ı temel olarak; İcat edilen bir panel sayesinde yıldızlardan enerji elde etmeyi hedefleyen bir uzay programı. Şu an için sadece planlama ve teori noktasında olsa da oyun bu projeyi hayata geçirmiş gibi görünüyor. Amacımız bu panelin yapımında kullanılmak üzere kaynak toplamak. Kaynakları uzayda kapsülle seyahat ederek topluyoruz. Gezegenler arası seyahat ederken yönettiğimiz robotun da bakımlarını bu kaynaklardan sağlamamız gerekiyor. Temel olarak hayatta kalma oyunlarına da benzerlik gösteren oyunda farklı kaynakları bir araya getirerek yeni materyaller üretebiliyoruz. Ürettiğimiz bu materyaller oyunda çok işimize yarıyor. Oyunun menü tasarımı ve kullanımı oldukça rahat. Fakat kaynakları birleştirip materyal ürettiğimiz kısım Dyson Sphere Program TR yama desteği olmadan biraz zorlayabiliyor.

Daha fazlasını oku »Dyson Sphere Program Türkçe Yama -Güncel Sürüme Uygun