Mayıs 2021

Rustler Türkçe Yama – Güncel Dosyalar

Rustler Türkçe yama çok seveceğiniz bir oyunun Türkçe dil paketidir. Oldukça ilgi gören bir tür olan açık dünya oyunlarının çeşitliliği gün geçtikçe artıyor. Rustler da bu türün son temsilcilerinden olan bağımsız bir yapım. Eğer oyunun şu ana kadar adını duymamışsanız bunun tek sebebi yapımcı şirketin yeterince reklam yapmamasıdır ya da yapamamasıdır. Çünkü Rustler gerçekten kült haline gelebilecek bir oyun. Bağımsız yapımlara mesafeli olan takipçilerimizin ön yargılarını bir kenara bırakıp Rustler’ ı tecrübe etmelerini tavsiye ederiz. Geniş bir açık dünyası olan ve çevremizdeki npclerden görevler alarak hikayeyi devam ettirdiğimiz bu harika oyunu Türkçe oynamanız için Rustler TR yama paketini hazırladık.

Daha fazlasını oku »Rustler Türkçe Yama – Güncel Dosyalar

Salt and Sanctuary Türkçe Yama İndir

Salt and Sanctuary Türkçe yama oldukça başaralı bir platform oyunu olan Salt and Sanctuary için titizlikle hazırlandır. Son dönemde neredeyse her yazımızda bahsettiğimiz özgün oyun kıtlığına ilaç gibi bir oyunla daha çözüm getiriyoruz. Ülkemizde pek tercih edilen bir tüt olmasa da platform oyunları oynanış zevki bakımından oldukça başarılı olabiliyor. Bu yazımızda da çok başarılı bulduğumuz bir platform oyununu ve bu oyun için hazırladığımız Salt and Sanctuary TR yama paketini paylaşacağız. Oyun SKA Studios tarafından geliştirdi ve Dark Souls’ un başaralı bir platform uyarlaması. Heyecanın ve aksiyonun yüksek olduğu Salt and Sanctuary oyunculara soğuk terler döktürme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Daha fazlasını oku »Salt and Sanctuary Türkçe Yama İndir

Teamfight Manager Türkçe Yama v1

Teamfight Manager Türkçe yama kısa sürede hazırladığımız tek yama olabilir. Teamfight Manager, içeriği ve görünümüyle çerez bir oyun izlenimi verse de kendini oynatan bir oyun. Son zamanlarda oyun oynama alışkanlıklarınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız Teamfight Manager tam size göre. Biz de bu pek bilinmeyen oyunu sizler için hem inceledik hem de Teamfight Manager Türkçe yama dil desteğini hazırladık.

Daha fazlasını oku »Teamfight Manager Türkçe Yama v1

Avorion Türkçe Yama -Beta Test v1

Avorion Türkçe yama sınırsız bir evrende ilerleyeceğiniz bu macerada size eşlik edecek. Son zamanlarda sitemizde hikayesi uzayda geçen pek çok oyunun yamasını paylaştık. Bu oyunların ortak özelliği sınırsız bir evrende geçmesi, uzayda serbestçe dolaşıp madencilik yapmak, para kazanmak ve uzayda sıfırdan bir yaşam kurmaktır. Fakat Avorion bu tarza yeni bir soluk getiriyor. Uzayda geçen açık dünya oyunlarını seven takipçilerimiz için biz de bu yeni oyunu hem inceledik hem de Avorion Türkçe yama destek paketini hazırladık.

Daha fazlasını oku »Avorion Türkçe Yama -Beta Test v1

EverSpace 2 Türkçe Yama [Makine Çeviri Değil]

Everspace 2 TR yama 2021 yılının en iddialı oyunlarından birinin Türkçe dil desteğidir. Çok fazla bilinmeyen ve belki de ilk oyunundan dahi haberinizin olmadığı bir oyun için böyle bir yakıştırmada bulunmak size cesurca gelebilir. Fakat geçtiğimiz yıl oyun piyasasında yaşanan hayal kırıklarından sonra bu seneden çok bir beklentimiz olmadığını da söyleyelim. Üstelik pandemi ve ekonomik sıkıntıları da göz önüne alınca beklentimiz iyice düşüyor. Zaten bu sene için daha önce duyurulmuş büyük bir yapım da yok. Tabi çıkış tarihi sürekli ertelenen Far Cry 6 hariç. Son zamanlarda böyle bir oyunun varlığından bile şüphe eder olduk zaten. Genelde devasa evrenlerde geçen online oyunların konusu bu sefer singleplayer olarak güzel bir hikayeyle bilgisayarlarımıza geliyor. Bu yazımızın konusu da özgün ve kaliteli bir yapım olan Everspace 2 ve bu oyun için hazırladığımız Everspace 2 Türkçe yama.

Daha fazlasını oku »EverSpace 2 Türkçe Yama [Makine Çeviri Değil]