Ağustos 2021

Airborne Kingdom Türkçe Yama – Son Sürüm

Airborne Kingdom Türkçe yama yok olmuş bir efsaneyi yeniden gün yüzüne çıkartacak. Şehir kurma oyunlarına son yıllarda ilgi azalsa da çıkan yeni oyunlar bu türün hala büyük bir kitlesinin olduğunu bizlere gösteriyor. Özellikle oyun hikayelerinin git gide ilginçleştiği ve özgünleştiğini görüyoruz. Airborne Kingdom da buna en güzel örneklerden biri. Oldukça ilgi çekici bir hikayesi var. Oyun incelemesi kısmında hikayesinden bahsedeceğiz fakat önce oynanış mekaniğinden bahsetmek istiyorum. Oyun, şehir inşası oyunlarına göre çok farklı bir mekaniğe sahip. Bir kere şehriniz uçuyor. Hikayenin temelini oluşturan bu etken, oyun mekaniğini de oldukça etkiliyor. Daha önce hiçbir şehir inşası oyununda rastlanmayan bu özellikle şehrinizi bulunduğu bölgeden taşıyabiliyorsunuz. Bu da kaynak bulma yolunu etkiliyor. Yani suyunuz azaldıysa su bulabileceğiniz bir alana, tahtaya ihtiyaç duyduysanız ormanlık bir alana, demire ihtiyaç duyduysanız bir maden bölgesine şehrinizi taşıyabilirsiniz. Fakat şehir taşıma organizasyonu burada bizim yazdığımız kadar kolay ve bir anda olmuyor. Ayrıca Airborne Kingdom’ da başka şehirlerle de irtibat kurup antlaşmalar yapabiliyorsunuz. Biz de Airborne Kingdom Türkçe yama ile bu efsane macerada tuzumuz olsun istedik.

Daha fazlasını oku »Airborne Kingdom Türkçe Yama – Son Sürüm

Just Cause 3 Türkçe Yama – Steam Uyumlu

Just Cause 3 Türkçe yama yıllardır gamerların beklediği ama bir türlü hazırlanamayan bir dil paketiydi. Açık dünya oyunlarına yama hazırlamak diğer oyun türlerine yama hazırlamaktan daha meşakkatli. Just Cause 3 de son derece geniş bir açık dünya oyunu. Aksiyonun hiç bitmediği, her görevde patlamaların ve büyük olayların yaşandığı bu oyun ne olursa olsun Just Cause 3 Türkçe yamayı hak ediyordu. Biz de uzun soluklu bir çalışmanın ardından yıllardır beklenen bu müjdeyi veriyoruz. Just Cause 3 Türkçe yama sonunda hazır!

Daha fazlasını oku »Just Cause 3 Türkçe Yama – Steam Uyumlu

Motorsport Manager 2021 Türkçe Yama OXY Teams’den

Motorsport Manager Türkçe Yama yeniden ilgi odağı olan bu oyunu ana dilinizde oynamanızı sağlayacak. Motorsport Manager 2016 yılında piyasaya sürüldü. Oyun o dönem ilgi görse de yapımcılar yıllardır bir devam oyununun müjdesini vermedi. Fakat geçtiğimiz günlerde oyuna yeni bir mod geldi. Bu modla oyun içeriği 2021 yılına güncelleniyor. Biz de sizler için hem Motorsport Manager’ ı inceledik hem de Motorsport Manager Türkçe Yama paketini hazırladık.

Daha fazlasını oku »Motorsport Manager 2021 Türkçe Yama OXY Teams’den

The Ascent Türkçe Yama Beta Sürüm V1

The Ascent Türkçe yama oyun kıtlığı çektiğimiz bu dönemlerde hepimize ilaç gibi gelecek bir oyunu Türkçe oynamanız için hazırlandı. Her sektör gibi oyun sektörü de pandemiden olumsuz anlamda etkilendi. Uzun süredir çıkmasını beklediğimiz oyunların çıkış tarihleri ertelendi, proje aşamasındaki pek çok oyunun çalışmaları durduruldu ve tabi ki dolar kuru sebebiyle mevcut oyunlar da asla oynayamayacağımız fiyatlardan satılmaya başladı. Böyle bir dönemde çıkan her yeni oyun bizim gibi oyun severler için altın değerinde. Üstelik çıkan oyun kaliteli grafiklere ve iyi bir hikayeye sahipse paha biçilemez bir hale geliyor. The Ascent de tam olarak böyle bir oyun. Bir süredir oyuncular tarafından merakla beklenen oyun Temmuz 2021′ in sonlarında dijital platformlarda yerini aldı. Eleştirmenlerden, streamerlardan ve oyunculardan oldukça olumlu tepkiler alan The Ascent ülkemizde de çok fazla sevildi. Biz de bu oyunu ana dilinizde oynabilmeniz ve yeni Cyberpunk evreninde kaybolabilmeniz için The Ascent TR yama paketini hazırladık.

Daha fazlasını oku »The Ascent Türkçe Yama Beta Sürüm V1