Eylül 2021

X4: Foundations Türkçe Yama – Vol.1 & Steam Uyumlu

X4: Foundations Türkçe yama ile yeni bir uzay macerasına hazır olun. Son zamanlarda paylaştığımız uzay simülasyonu oyunları bu türe olan ilgiyi arttırdı. Bu türün en önemli serilerinden birinin son oyununu paylaşmazsak olmazdı. X4: Foundations gerek grafikleri gerekse oynanışıyla uzay simülasyonlarının babası sayılabilir. Hal böyleyken X4: Foundations Türkçe yama paketini biz hazırlamasak olmazdı. Hem oyuna yabancı olanlar için bir inceleme yazdık hem de X4: Foundations TR yama için bir kılavuz hazırladık.

Daha fazlasını oku »X4: Foundations Türkçe Yama – Vol.1 & Steam Uyumlu

Starbound Türkçe Yama – Menüler dahil her şey Türkçe!

Starbound Türkçe yama Terraria ile çıktığınız macerayı uzaya taşıyor. Evet yanlış duymadınız. Eğer daha önce Terrari oynayıp zevk aldıysanız Starbound ile ilgili olan bu yazıya bir göz atmalısınız. Çünkü Starbound adeta Terraria’ nın uzayda geçen versiyonu. Bu oyunu görür görmez yama çalışmalarına başladık ve sizler için bir inceleme hazırladık.

Daha fazlasını oku »Starbound Türkçe Yama – Menüler dahil her şey Türkçe!

Ninja Gaiden Sigma 2 – Beklenen Dil Paketi Full!

Ninja Gaiden Sigma 2 Türkçe yama serinin severleri için gönüllü bir ekip tarafından hazırlandı. Hazırlanan TR yama oyundaki tüm metinleri İngilizce’den Türkçe’ye değiştiriyor. Bunlara hem ara sahnelerde hem de oynanışta karşınıza çıkan altyazılar, menü metni, öğe adları ve diyalog dahildir. Ninja Gaiden Sigma 2 TR Yama, bu oyunu seven ancak yerelleştirme eksikliği nedeniyle birçok özelliği kaçıran Türk oyuncular için bir Türk oyuncu ekibi tarafından oluşturuldu. Büyük uğraşlar sonucu tamamlanan tr yama, oyun deneyiminizi arttırmak için sizlerle buluşuyor. Ekibimize teşekkür ederken, aynı zamanda Ninja Gaiden serisi severleri de selamlıyoruz.

Daha fazlasını oku »Ninja Gaiden Sigma 2 – Beklenen Dil Paketi Full!

Spiritfarer Türkçe Yama Çıktı – Steam Uyumlu

Spiritfarer Türkçe yama son zamanların en özgün oyunu için hazırlandı. Daha önceki yazılarımızda oyun piyasasındaki oyun kıtlığından ve özgün içeriklerin kıtlığından şikayet ettiğimizi sıkı takipçilerimiz hatırlayabilir. Böyle bir zamanda karşımıza çıkan özgün ve bağımsız oyunları elimizden geldiğince tespit etmeye ve bu oyunları ana dilinizde oynayabilmeniz için Türkçe yamalar hazırlamaya çalışıyoruz. Yeni bir oyun türü, özgün bir konu ya da farklı bir oyun mekaniğiyle karşılaştığımız her içeriği ele alıyoruz. Uzun süredir seveceğinizi düşündüğümüz bağımsız bir yapımla karşılaşmıyorduk. Fakat kısa bir süre önce çok tatlı bir oyun bulduk ve hemen Spiritfarer Türkçe yama paketini hazırlamaya başladık. Yazımızın devamında önce Spiritfarer’ ı inceleyeceğiz sonrasında da hazırladığımız Spiritfarer TR yama paketinden bahsedeceğiz.

Daha fazlasını oku »Spiritfarer Türkçe Yama Çıktı – Steam Uyumlu

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe Yama – Vol.1

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe yama ile FPS oyunlarına verdiğimiz arayı sonlandırıyoruz. 2021 yılı FPS severler için kıt bir yıl olsa da Sniper Ghost Warrior Contracts 2 bu alandaki eksikliği bir nebze de olsa giderecek gibi duruyor. Özellikle keskin nişancı oyunlarını sevenler için nimet niteliğindeki oyun grafikleri, mekanikleri ve gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. İlk oyunuyla dikkatleri üzerine çeken Sniper Ghost serisi bu sene pek fazla rakibi de olmayınca oldukça ön plana çıkıyor. Biz de bu seriye yabancı takipçilerimiz bir inceleme hazırladık. Ayrıca oyunu Türkçe oynamak isteyenler için hazırladığımız Sniper Ghost 2 TR yama paketine de bu yazının altından ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasını oku »Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe Yama – Vol.1