Ekim 2021

TROPICO 6 Türkçe Yama – Beklenen O Yama Geldi!

Tropico 6 Türkçe yama paketini hazırlamak kolay olmadı. Bu oyun çok detaylı. Çeviri yaparken birçok sorunla karşılaştık. Tropico 6, birçok insanın sevdiği bir yönetim oyunudur. Bu oyunu burada çok popüler olduğu için İngilizce’den Türkçe’ye çevirdik. Ana amacımız, Türkçe bilgisayarlarda düzgün çalışmasını sağlamaktı. Takipçilerimiz için oyunların yama sürecini mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Daha fazlasını oku »TROPICO 6 Türkçe Yama – Beklenen O Yama Geldi!

Chernobylite Türkçe Yama – Güncel & Steam Uyumlu

Chernobylite Türkçe Yama sayesinde artık Türk oyuncular, oyunu kendi ana dillerinde oynayabilecekler. NPC’ler, görevler ve diyaloglar da dahil olmak üzere oyundaki tüm metinler Chernobylite Türkçe yama ile Türkçe’ye çevrildi. Bu, Türk oyuncuların ana dillerinde altyazılı oyundan keyif almalarını çok daha kolay hale getirecek.

Daha fazlasını oku »Chernobylite Türkçe Yama – Güncel & Steam Uyumlu

Road 96 Türkçe Yama Çıktı – Güncel

Road 96 Türkçe yama kesinlikle olması gereken bir dil peketiydi. Çünkü oyun ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu çok iyi yansıtıyor. Hattao kadar ki oyunun hayali şehri Petria’ ya Türkiye düşünülerek yaratılmış olabilir. Biz de bu oyunun ülkemizde ilgi göreceiğini ve yama ihtiyacı doğacağını düşünerek hemen Türkçe dil paketi hazırladık.

Daha fazlasını oku »Road 96 Türkçe Yama Çıktı – Güncel