Aksiyon Oyunları

Road 96 Türkçe Yama Çıktı – Güncel

Road 96 Türkçe yama kesinlikle olması gereken bir dil peketiydi. Çünkü oyun ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu çok iyi yansıtıyor. Hattao kadar ki oyunun hayali şehri Petria’ ya Türkiye düşünülerek yaratılmış olabilir. Biz de bu oyunun ülkemizde ilgi göreceiğini ve yama ihtiyacı doğacağını düşünerek hemen Türkçe dil paketi hazırladık.

Daha fazlasını oku »Road 96 Türkçe Yama Çıktı – Güncel

Ninja Gaiden Sigma 2 – Beklenen Dil Paketi Full!

Ninja Gaiden Sigma 2 Türkçe yama serinin severleri için gönüllü bir ekip tarafından hazırlandı. Hazırlanan TR yama oyundaki tüm metinleri İngilizce’den Türkçe’ye değiştiriyor. Bunlara hem ara sahnelerde hem de oynanışta karşınıza çıkan altyazılar, menü metni, öğe adları ve diyalog dahildir. Ninja Gaiden Sigma 2 TR Yama, bu oyunu seven ancak yerelleştirme eksikliği nedeniyle birçok özelliği kaçıran Türk oyuncular için bir Türk oyuncu ekibi tarafından oluşturuldu. Büyük uğraşlar sonucu tamamlanan tr yama, oyun deneyiminizi arttırmak için sizlerle buluşuyor. Ekibimize teşekkür ederken, aynı zamanda Ninja Gaiden serisi severleri de selamlıyoruz.

Daha fazlasını oku »Ninja Gaiden Sigma 2 – Beklenen Dil Paketi Full!

Elex TR Yama – Uzun Zamandır Beklenen Elex Yaması Geldi!

Elex Tr yama yıllardır oyuncuların istediği bir yamaydı. Ama nedendir bilinmez bu son derece başarılı açık dünya oyununa gereken değer yamacılar tarafından da verilmemiş. Çıktığı dönem büyük eleştirilerin hedefi olan Elex yine de belli bir kitle oluşturmayı başardı. Eski usul RPG oyunlarından olması ve oyuncuya muazzam bir özgürlük tanıması oyun dilinin önemini arttırıyor. Biz de bir süredir üzerinde çalıştığımız Elex Türkçe yama paketini geçtiğimiz günlerde bitirdik. Oyunun adını daha önce duymamış takipçilerimiz için bir Elex incelemesi hazırladık.

Daha fazlasını oku »Elex TR Yama – Uzun Zamandır Beklenen Elex Yaması Geldi!

Just Cause 3 Türkçe Yama – Steam Uyumlu

Just Cause 3 Türkçe yama yıllardır gamerların beklediği ama bir türlü hazırlanamayan bir dil paketiydi. Açık dünya oyunlarına yama hazırlamak diğer oyun türlerine yama hazırlamaktan daha meşakkatli. Just Cause 3 de son derece geniş bir açık dünya oyunu. Aksiyonun hiç bitmediği, her görevde patlamaların ve büyük olayların yaşandığı bu oyun ne olursa olsun Just Cause 3 Türkçe yamayı hak ediyordu. Biz de uzun soluklu bir çalışmanın ardından yıllardır beklenen bu müjdeyi veriyoruz. Just Cause 3 Türkçe yama sonunda hazır!

Daha fazlasını oku »Just Cause 3 Türkçe Yama – Steam Uyumlu

The Ascent Türkçe Yama Beta Sürüm V1

The Ascent Türkçe yama oyun kıtlığı çektiğimiz bu dönemlerde hepimize ilaç gibi gelecek bir oyunu Türkçe oynamanız için hazırlandı. Her sektör gibi oyun sektörü de pandemiden olumsuz anlamda etkilendi. Uzun süredir çıkmasını beklediğimiz oyunların çıkış tarihleri ertelendi, proje aşamasındaki pek çok oyunun çalışmaları durduruldu ve tabi ki dolar kuru sebebiyle mevcut oyunlar da asla oynayamayacağımız fiyatlardan satılmaya başladı. Böyle bir dönemde çıkan her yeni oyun bizim gibi oyun severler için altın değerinde. Üstelik çıkan oyun kaliteli grafiklere ve iyi bir hikayeye sahipse paha biçilemez bir hale geliyor. The Ascent de tam olarak böyle bir oyun. Bir süredir oyuncular tarafından merakla beklenen oyun Temmuz 2021′ in sonlarında dijital platformlarda yerini aldı. Eleştirmenlerden, streamerlardan ve oyunculardan oldukça olumlu tepkiler alan The Ascent ülkemizde de çok fazla sevildi. Biz de bu oyunu ana dilinizde oynabilmeniz ve yeni Cyberpunk evreninde kaybolabilmeniz için The Ascent TR yama paketini hazırladık.

Daha fazlasını oku »The Ascent Türkçe Yama Beta Sürüm V1