Armored Core VI Fires Of Rubicon Türkçe yaması hızlı bir geliştirme sürecinin ardından çıktı. Elimizi çabuk tutabilmek için bu yama çevirisinde yapay zekadan yararlandık. O yüzden bazı yerlerde dil hataları olabilir. Geliştirme süreci hala daha devam ediyor. En kısa zamanda tüm hataları tamamlamaya çalışacağız.

Armored Core VI Fires Of Rubicon Türkçe Yama Bilgiler:

Armored Core VI Fires Of Rubicon Türkçe yamanın ilk sürümüdür. v1.1 sürümünde olan yama için geliştirme çalışmalarımız devam ediyor.

Torrent sürüm uyumluluğu bulunmaktadır. Oyunun torrent versiyonlarında testleri gerçekleştirilmiştir.

Orjinal oyunla da uyumlu çalışır.

Türkçe karakterler için özel çalışma yaptık. Yama Türkçe karakterleri desteklemektedir.

Otomatik kurulum sihirbazı vardır. Oyunun dil dosyalarını değiştirmek zor, manuel kurmanızı önermiyoruz.

Yamayı çok fazla test edemedik. Totalde 3-4 saat test etmişizdir. Bu yüzden deneyen kişilerin yorumları bizler için çok önemli. Lütfen deneyiminizi bizlerle paylaşın. Konu altına yorum yaparak paylaşayabilirsiniz.

“Destroy the Weaponized Mining Ship” görevinde 1 kere crash aldık. Tekrar girdiğimizde normal şekilde oynayabildik. Yine de şimdiden uyarımızı yapalım. Siz de bu göreve girerken dikkatli olun.

Armored Core VI Fires Of Rubicon Kısa İnceleme:

Armored Core VI: Fires of Rubicon, FromSoftware tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan, 2023 yılında mekanik tabanlı araç savaşı oyunudur. Oyun, Armored Core serisinin bir parçasıdır ve oyuncuların geniş bir parça ve silah çeşitliliği kullanarak kendi meklerini oluşturup yoğun araç savaşlarına girmelerine odaklanmaktadır. Geleceğe yönelik bir dünyada geçen oyunda oyuncular, meklerini özelleştirebilir ve hızlı tempolu aksiyon, çeviklik ve stratejik savaşı içeren görevlere katılabilirler. Oyunun gelişimi, FromSoftware’in aksiyon oyunu tasarımındaki deneyiminden faydalanmaktadır. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X ve S ve Microsoft Windows gibi çeşitli platformlarda yayınlandı. On yıl aradan sonra Armored Core serisinin dönüşü, seriye hayranları heyecanlandırdı; hem saldırganlığı hem de çevikliği vurgulayan rafine edilmiş mek savaşı ve oynanış sunuyor.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.