Bleak Faith: Forsaken Türkçe yama geliştirme çalışması hala devam etmesine karşın yamanın oldukça büyük bir kısmını tamamlamış durumdayız. Kullanıcılardan feed-back almak ve Bleak Faith: Forsaken Türkçe yamasının geliştirme sürecine hız vermek için şuanda beta sürümüyle bu yamayı kullanıma açıyoruz. Sizin bize yapacağını geri dönüşler projesinin geleceği açısından çok önemli. Eğer yeterli geri dönüş alamazsak ne yazık ki yamayı final sürümüne ulaştıramayabiliriz. Tabi yamanın şuanda beta sürümünde olması sizin kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Bleak Faith: Forsaken Türkçe yamasının erken erişim versiyonunu yazının en altında yer alan linklerden indirebilirsiniz.

Bleak Faith: Forsaken Türkçe Yama Durumu

Çeviri Oranı: %70 -geliştirme sizden aldığımız yorumlar doğrultusunda devam edecek.

Yapımcı: Turkceyamaci

Çevirmenler: Fuat Süren, Alien, Sworkmeet

Türkçe karakter hata sayısı: 28 (bizim testlerimiz sonucu tespit ettiklerimiz, daha fazla tespit ederek hata sayısının biraz daha artmasını bekliyoruz. Hepsini toplu halde düzelteceğiz)

Bleak Faith: Forsaken Türkçe çevirisi İngilizce dil dosyaları kullanılarak yapılmıştır. Türkçe yamayı kurduktan sonra oyunu İngilizce oynayamazsınız. Tekrardan oyunu İngilizce’ye çevirmek isterseniz Türkçe yamayı kaldırmanız gerekir. Bunun için dosyaların içine bir tane uninstall aracı ekledik. Aracı kullanarak yamayı güvenli şekilde kaldırabilirsiniz.

Bleak Faith: Forsaken Türkçe yama kurulumunu başarıyla tamamlamak için aşağıda paylaştığımız broşürdeki adımları takip edin:

Türkçe yamanın oyun içi görselleri:

bleak faith forsaken tr yama indir

Bleak Faith: Forsaken souls-like oyun türünü seven fakat o kadar da zorluğa katlanmak istemeyenler için iyi bir seçenek. Oyunun açık dünyası ve bölüm tasarımları gayet başarılı. Bleak Faith: Forsaken, diğer souls oyunlarında olduğu gibi, öldüğünüz zaman sizi aşırı derecede cezalandırmıyor. Bu da oynanışı çok daha çekilebilir hale getiriyor. Lakin bu oyunun en büyük sıkıntılarından bir tanesi savaş mekanikleri. Bleak Faith: Forsaken’de savaşmak biraz yorucu ve ham bir hissiyat var. Oyun final sürümünde olmasına rağmen savaş kısmı hala erken erişimdeymiş gibi hissettiriyor. Tabi geliştiriciler hala daha oyuna destek vermeye devam ettiklerini açıklamışlar. Yani ilerleyen günlerde mekanikler için iyileştirmeler meydana gelmesi olası.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.