Bu konumuzda, sürükleyici oyun deneyimini ilgi çekici bir hikayeyle birleştiren türünün tek örneği bir macera oyunu olan Bloodroots TR yama hakkında bilgi edineceksiniz. Bloodroots TR yamasının çeşitli özelliklerini anlatacağız. Bu yamanın tamamlanmasıyla daha derin bir hikaye deneyimine sahip olacaksınız!

Bloodroots, “Khurald Galan”ın kurgusal dünyasında geçen taktiksel sıra tabanlı bir RPG’dir. Oyun, geleneksel klanların ve kabilelerin, savaş ve entrika yoluyla üstünlük için savaş yürüttüğü bir ülkede geçmektedir.

Oyuncu, çeşitli görevler ve görevler üstlenmek için kendi savaşçı grubunu bir araya getiren paralı bir komutan rolünü üstlenir. Bloodroots, kendi özelleştirilmiş karakterinizi yaratmak için çeşitli sınıflardan farklı yetenekleri birleştirmenize izin veren yenilikçi bir sınıf sistemi sunar.

Oyunun Türk hayranı tarafından geliştirilen Bloodroots Türkçe yama paketini sunmaktan gurur duyuyoruz. Yama orijinal oyunla tam uyumlu ve Türkçe tercümeli tüm diyalog metinlerini içeriyor. Ayrıca tüm oyun içi diyaloglar için altyazılar ve SFX seslendirmeler içeriyor. Bu yama, Bloodroots’un grafikleri ve oynanış mekanikleri ile kendinizi evinizde hissederken, kendi ana dilinizde Bloodroots’un keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Bloodroots Türkçe Yaması Sonunda Hazır!

  1. Bloodroots Türkçe Yama Nedir?
  2. TR Yama Neden Gerekliydi?
  3. Şimdiye Kadar Ne Oldu?

Bloodroots Türkçe Yama Nedir?

Çeviri ekibimiz, Bloodroots için insanların oyunu daha kolay anlamasını sağlayacak bir yama üzerinde çalışıyordu. Sonunda bu çalışmalarını başarıyla tamamladılar. Yama, oyun ile eş zamanlı çalışır ve metni gerçek zamanlı olarak çevirir.
Epic Games’de en çok satan korku oyunu olan Bloodroots’un geliştiricileri Türkçe dil desteği eklemeyi bir türlü akıl edemediler. Bu durumda iş başa düştü. Bloodroots Türkçe altyazılı oynayabileceğiniz ve hiçbir zaman İngilizce metinleri okuma endişesi duymayacağınız bir Bloodroots TR yama hazırladık.
Bloodroots Türkçe yama oyunun %90’ını dilimize çevirmektedir. Bloodroots TR yama, oyunun ana menüsü dahil bütün alt menüleri dilimize çevirmektedir. Ayrıca bazı küçük GUI tweaksler içerir ve bazı oyun içi metinleri Türkçe olarak yerelleştirilecek şekilde değiştirir. Fakat oyunun ruhundan bir şey kaybetmemesine özen gösterilmiştir.

TR Yama Neden Gerekliydi?

İngilizce zor bir dildir. Birçok kişi için öğrenmesi çok zor bir dil ve bu yüzden Bloodroots Türkçe yama paketine ihtiyaç duyuluyor. Bloodroots, insanların oyunu beğenilerine göre yamalayıp özelleştirebilecekleri, topluluk odaklı bir oyundur. Oyunun yaratıcısı Adrian Chmielarz, dil yamaları kullanıma sunmak istiyor. BloodrootsTürkçe bir yama, Bloodroots oyuncularının bu dilin temellerini öğrenmelerine ve kendi ana dillerinde oynamalarına olanak tanıyacaktır.
Bu yama, oyunun tamamını çevirmeye gerek kalmadan, oyuncuların Türkçe metin kullanmalarına olanak tanıyacak. Kendi ana dillerinde oyundan zevk almalarına yardımcı olacaktır.
Bloodroots Türkçe yama, oyuncuların kendilerini oyun dünyasına kaptırmaları ve ne oynadıklarını tam olarak anlamaları için bir yol sağladığı için daha sürükleyici bir deneyime izin verecek. Kaybolma ve ne yaptıklarını veya neden yaptıklarını anlamama hissine sahip olmayacaklar.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.