Türkçe yamacı ailesi olarak hepinize iyi günler dileriz. Umarım bu zor salgın döneminde evlerinizde ve sağlıklısınızdır. Bizlerde evde olduğumuz vakti fırsata çevirmeye çalışıyor ve sizlerin de evlerinizde sıkılmamanız için türkçe yama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daymare: 1998 Türkçe yaması ise henüz yeni bitirdiğimiz bir çalışma oldu. Oyun hakkında çoğunlukla duyduğumuz sorunlardan biri bulmacaların türkçe yamasız çözülmesinin oldukça zor olduğuydu. Bu nedenle Daymare: 1998 Türkçe yaması %100 çevrildi. Umarız, türün sevenleri için bu iyi bir haberdir. Daymare: 1998 Türkçe yamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Daymare 1998 türkçe yamasını indirdikten sonra kurulumu için şu yolları takip etmelisiniz:

Daymare: 1998 Oyun İncelemesi -TÜRKÇE

Invader Stüdyoları tarafından geliştirilen Daymare: 1998’de karantinaya alınmış bir laboratuvardan bilgi çıkarmaya çalışan iki askerin hikayesini görüyoruz. Oyun birçok yönden Resident Evil’a benziyor, hatta oyunun hayranları Invader Stüdyolarına, Resident Evil’in geliştiricileri ile ortak bir oyun çıkarmaları için uzun bir süredir baskı yapıyor. Eğer Resident Evil ve türevleri gibi oyunlar ilginizi çekmiyorsa, bu oyunu da çok seveceğinizi söyleyemeyiz. Daymare: 1998, eski korku oyunlarının havasını üzerinde taşıyor ve bu da oyuna güzel bir nostalji katıyor.

Oyuncu kontrolleri sayesinde oyunu oynarken aynı zamanda kendinizi film izler gibi hissediyorsunuz. İpuçları bulmak ve bulmacalar çözmek sizi tatmin etse de, oyunun dövüş mekaniğinde bazı sıkıntılar var. Eğer herhangi bir cephaneniz yoksa bir zombiyi öldürmek için 10-20 yumruk atmanız gerekiyor. Dövüş kısmından daha çok, ipucu ve bulmaca çözme kısımları oyunu oynanabilir yapıyor. Oyunun grafikleri herhangi bir AAA oyununun grafiklerine yakın ki bu da ekibin 20 kişiden daha az olduğunu düşündüğünüzde, oldukça başarılı. Ancak bazı detaylar var ki, oyunun Indie yapımcılar tarafından yapıldığını görebiliyorsunuz. Oyuna eklenen grafik detaylar dahil her şey çok iyi, ancak zombiler size saldırdığında tamamen o gerçeklik hissini alamıyorsunuz. Gerçeklik hissi de bir korku oyununda olması gerekenlerden biri.

Eğer sıkı bir Resident Evil hayranıysanız, bu oyunu mutlaka oynamanızı ve o nostaljiyi yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Ancak türün hayranı değilseniz, grafikler ve bulma çözme kısımları ne kadar iyi olsa da dövüş mekaniğinin size oyunu sevdireceğini söyleyemem.

Daymare 1998 Türkçe Yama İndirme Linki

Daymare Tr Yama Link 2

şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.