Destroy All Humans Türkçe yamayı tamamladık ve ekip olarak  . 2005’teki oyunun yeniden düzenlenmiş halinin piyasaya sürüldüğünü görünce ekip olarak kolları sıvadık ve TR yama çalışmamıza başladık. Destroy All Humans Tr yamayı kısa bir sürede çokça çalışarak tamamladık. Zaten aşina olduğumuz bir oyundu ve hikaye ile görevleri birbirine benziyordu. Bu yüzden bizler için yorucu bir süreç değildi. Eminiz ki sizler de oyunu bir an önce oynamak istiyorsunuz. Destroy All Humans Türkçe yama ile bu isteğiniz gerçek olacak.

Destroy All Humans türkçe yama kurulumu başarıyla gerçekleştirmek için aşağıda bulunan adımları takip etmenizi tavsiye ederim:

Destroy All Humans Türkçe Oyun İncelemesi

Oynanış: 9/10

Grafikler: 9/10

Ses: 9/10

Destroy All Humans, adından da anlaşıldığı gibi insanları yok etmeye çalıştığınız bir aksiyon oyunu.  2005’te geliştirilen ilk halinden sonra, oyunun yapımcıları oyunu yeniden yapmak istemiş ve bizce, çok başarılı bir iş çıkarmışlar. Destroy All Humans’ı iyi bir oyun yapan, oyunu oynarken insanları yok etmekten ciddi anlamda zevk almanız ve bunu mizahi bir şekilde ele almış olması. Destroy All Humans’ın hikâyesi 1950’lerde geçiyor ve Furon İmparatorluğu’nun kendi türünü iyileştirmek için insan DNA’sını toplama girişimini ve ABD hükümetini devirmeye yönelik planlarını konu alıyor. Oyuna Cryptosporidium-137 olarak başlıyorsunuz ve yalnızca istilayı gerçekleştirmek için en iyi yolları belirlemekle kalmıyor aynı zamanda sizden önce dünyaya inmiş olan Cryptosporidium-136’nın ortadan kaybolmasını araştırıyorsunuz. Destroy All Humans’ın yeniden düzenlenmiş hali içerik olarak orijinal haliyle neredeyse aynı, ancak oyuna 42.Bölge adlı yeni bir yer eklenmiş. Yapımcılar, oyunun aslına sadık kalarak her şeyin en baştan düzenlenmesini istemiş, eğer Destroy All Humans’ın ilk oyununu oynamışsanız, iki oyun arasındaki farka bakınca siz de bunu görebiliyorsunuz.

Oyundaki görevlerde genel olarak bir bölgeye sızıyor, orayı araştırıyor ve yok ediyorsunuz. Silah kullanabilmenizin yanında sahip olduğunuz çok özel güçler var. Bunlardan bazıları; telekinezi, zihin kontrolü, hafıza silme, zihin okuma. Yolunuza çıkan her insandan bu yetenekleriniz sayesinde kurtulabiliyorsunuz. Ancak karakterinizin sahip olduğu ve farklı durumlarda kullanabileceğiniz, görsel efektlerle de desteklenmiş çok iyi silahlar da var.

Oyunun işleyişine gelirsek, her bir görevi başarıyla tamamlamak için bir dizi hedefi arka arkaya tamamlamanız gerekiyor ve bunun sonucunda da istila etmeniz için yeni bölümler açılıyor. Daha sonra ise ana gemiye döndüğünüzde, karakterinizin silahlarını ve yeteneklerini kazandığınız puanlara göre yükseltebiliyorsunuz. Destroy All Humans’ın yeniden düzenlenmiş hali tam anlamıyla sizi tatmin edecek bir oyun. Sizi oynamaktan alıkoyacak tek şey, eskiden oynamış ve tekrardan aynı hikâye-görevlerle uğraşmak istememeniz olabilir. Ancak herkes biraz nostaljiyi sever. 

Destroy All Humans TR Yama İndirme Linki 1

Destroy All Humans Türkçe Yama İndirme Linki 2

Şifre: tr

“Destroy All Humans Türkçe Yama -İlk Kez ÇIKTI” hakkında 2 yorum

  1. oldukça güzel bir yama olmuş teşekkür ederim. sitenizi yer imlerime ekledim umarım ekibinizi büyütüp daha çok yama yaparsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.