Everspace 2 TR yama 2021 yılının en iddialı oyunlarından birinin Türkçe dil desteğidir. Çok fazla bilinmeyen ve belki de ilk oyunundan dahi haberinizin olmadığı bir oyun için böyle bir yakıştırmada bulunmak size cesurca gelebilir. Fakat geçtiğimiz yıl oyun piyasasında yaşanan hayal kırıklarından sonra bu seneden çok bir beklentimiz olmadığını da söyleyelim. Üstelik pandemi ve ekonomik sıkıntıları da göz önüne alınca beklentimiz iyice düşüyor. Zaten bu sene için daha önce duyurulmuş büyük bir yapım da yok. Tabi çıkış tarihi sürekli ertelenen Far Cry 6 hariç. Son zamanlarda böyle bir oyunun varlığından bile şüphe eder olduk zaten. Genelde devasa evrenlerde geçen online oyunların konusu bu sefer singleplayer olarak güzel bir hikayeyle bilgisayarlarımıza geliyor. Bu yazımızın konusu da özgün ve kaliteli bir yapım olan Everspace 2 ve bu oyun için hazırladığımız Everspace 2 Türkçe yama.

Everspace 2 Türkçe Yama Geliştirme Notları

Everspace 2 Türkçe yama sonsuz bir evrene Fransız kalmamanız için hazırlandı. Çünkü asla sonunu getiremediğiniz bir harita ve asla bitmeyen bir maceranın tam ortasında buluyorsunuz kendinizi. Tıpkı online uzay simülasyonlarında olduğu gibi Everspace 2’ de de verdiğiniz her karar izlediğiniz her politika ve yaptığınız her iş oyundaki kaderinizi etkiliyor. Oldukça zor bir oyun mekaniği var. Fakat gözünüz korkmasın Everspace 2 Türkçe yama indirerek oyun mekaniklerini kısa sürede çözebilirsiniz.

ever space 2 türkçe yama

Bu kadar karmaşanın olduğu yerde ister istemez çok ince detaylar ön plana çıkıyor. Geminizin izleyeceği rota, yapacağınız mining, yağmalayacağınız üsler… Bütün bunlar için apayrı mekanikler ve sistemler var. Bu mekanikleri kontrol edebileceğiniz menülerin tümünü Everspace 2 Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilir ve işinizi nispeten kolaylaştırabilirsiniz.
Oyundaki keşif hissiyatı muazzam. Keşfettiğiniz bölgelerle ilgili bilgiler ve anlatılan bazı hikayeler sizi iyice moda sokuyor ve eğer rp yaparak oyun oynamayı seviyorsanız Everspace 2’ ye duyduğunuz hayranlığı da ikiye katlıyor. Fakat Everspace 2 Türkçe yama indirmeden bu oyunu oynarsanız ve İngilizce ya da oyunun desteklediği diğer dillerden birine hakim değilseniz bu hikayeleri anlamanız çok zor. Bu şekilde oynanan bir oyun bence tam oynanmış sayılmaz. Everspace 2’ yi hakkını vererek oynamak istiyorsanız kesinlikle Everspace 2 TR yama paketini indirmelisiniz.

EVERSPACE 2 türkçe oynanış

Everspace 2 Hakkında Kısaca

Everspace 2 oynamaya başlarken tam bir uzay simülasyonu beklentiniz varsa biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü bu oyunu herhangi bir türe ya da kalıba sokmak çok zor. Ben Everspace 2 tecrübeme dayanarak bu oyunun türüne en fazla arcade diyebilirim. Bunun sebebini Everspace 2 TR yama kurarsanız siz de kısa sürede anlayacaksınız. Gittiğiniz her noktada yan görevler, bulmacalar, yeni karakterler ve ilk defa göreceğiniz eşyalarla karşılaşıyorsunuz. Bu da oyunun oynanış süresini oldukça uzatıyor.

everspace 2 türkçe oyna

Everspace2 Türkçe Yama Link1

Everspace 2 TR Yama Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.