Fast & Furious Crossroads TR Yama uzun çalışmalar sonucu ilk defa bizim sitemizde yayında. Uzun süredir sizler de Fast & Furious Crossroads TR Yamasını bekliyorsanız vakit kaybetmeden bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Oyun tamamen çevrildi ve anlamayacağınız herhangi bir yer yok. Özellikle oyunda bulunan ve filmlere gönderme içeren ara sahnelerin TR yamasını hazırlarken bunu özenle yaptık. Fast & Furious Crossroads Türkçe Yama ile filmin hayranlarının da diyalogları kaçırmadan oyunu oynayabilmelerini sağladık. 

Fast And Furious Tr Yama Yükleme

Fast & Furious Crossroads Türkçe Oyun İncelemesi

Fast & Furious Crossroads, Fast & Furious film serisine dayanan ve Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen bir yarış / aksiyon video oyunudur.

Hikâye ve Oynanış

Fast & Furious Crossroads ne zamandır incelemesini yapmak istediğimiz bir oyundu. Film serisi her ne kadar gittikçe kendini bozsa da, filmin hayranları yıllardır bir Fast & Furious oyunu bekliyordu. Hadi hep birlikte oyunu inceleyelim ve beklentileri karşılayıp karşılamadığını öğrenelim.

Fast & Furious Crossroads Dom ve Letty’i korkunç hızdaki bir araba kovalamacasında kontrol etmenizle başlıyor. İkili, yakalanması zor olan Mr. Nobody’nin gösterdiği hedefi kovalıyorlar. Ancak bu kovalamaca, yakalamaları gereken adamı kaçırmalarına ve bir tanka çarpmalarıyla sonuçlanıyor. Ayrıca bu sekans sırasında karakter değiş tokuşu ile tanışıyoruz. D-pad üzerindeki yönsel bir düğmeye basarak Letty ve Dom arasında havalı bir dokunuş ile geçiş yapabiliyorsunuz. Fast & Furious Crossroads’da ilerledikçe sokak yarışçıları Cam, Vienna ve Sebastian gibi elit sürüş takımları ile tanışacaksınız. Özellikle Sebastian, “Tadakhul” olarak bilinen uluslararası bir terörist gruptan kaçması hikâyeyi daha da ateşleyecek. Tadakhul, herkesin birbirini tanıdığı bir dünyada gelişmiş bir antik otoyol soyguncusu grubudur.

Kontroller

Oyunun kontrolleri bir atari yarışından bekleyebileceğiniz kadar anlaşılır. Ancak unutmayın, her yarışa son sürüşünüzmüş gibi davranın. Burada tek takıldığımız nokta, kamera açılarının kontrolü. Kamera çok garip pozisyonlarda saçma yerlere odaklanabiliyor.

Grafikler ve Ses

Oyun grafikleri için biraz cansız desek yanılmış olmayız. Ancak grafiklerin gerçekten parladığı zamanlarda var. Örneğin, geçmiş filmlerdeki olaylara / karakterlere dair hikaye seslendirmeleri ve alıntıları içeren ara sahneler gerçekten iyi hazırlanmış. Ses efektleri yeterince zevkliydi, tekrar eden hiçbir şey yok, trafik, sirenler ve sayısız arabanın gürlemeleri sizi gerçekten yarışıyormuşsunuz gibi hissettiriyor.

Genel olarak, oyun hayranlarını sevindirse de yarış türü seven oyuncular için biraz basite kaçmış bir oyun diyebiliriz. Herhangi bir Fast & Furious hayranlığınız yoksa bu oyun sizin için 6/10’luk diyebiliriz.

Fast And Furious Türkçe Yama

Fast And Furios TR Yama2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.