Son yıllarda Final Fantasy serisinin hayranı olmak insanı biraz yoruyordu çünkü oyun kendi özünden iyice uzaklaşmıştı. Ama artık Final Fantasy hayranları rahat bir nefes alabilir çünkü oyunun yapımcıları hatalarını farkına varmış gibi görünüyor ve bu sefer muhteşem bir oyun geliştirmişler! Bizlerde yoğun bir tempoya girerek sizleri fazla bekletmek istemedik ve Final Fantasy XV Türkçe Yamasını tamamladık. Bu seri ile piyasaya geri dönen ve diğer oyunlarına göre daha farklı bir hikayeye sahip olan Final Fantasy XV Türkçe Yaması ile sitemizde.

Final Fantasy XV Türkçe Yama PC-Windows Kurulumu Hakkında

Final Fantasy XV türkçe yamayı kurmanız için bazı adımları izlemeniz gerekmekte. Bu adımları sizler için detaylı bir şekilde anlattık. Rar şifresi ise rar dosyasının açıklama kısmında bulunmakta. Kurulumu yaparken sıkıntı yaşarsanız lütfen bize bildirin.


Final Fantasy XV Türkçe Oyun İncelemesi

Oynayış ve Hikaye

Final Fantasy XV klasik tarzda bir dövüş oyunu. Hafif açılı bir düzlemde hareket edebiliyor ve birkaç tuşla saldırı pozisyonu alabiliyorsunuz. Farklı düşmanlarınızın farklı dövüş stillerine hassaslıkları var. Ayrıca kendinizi savunabileceğiniz veya düşmanlarınıza saldırabileceğiniz bir kalkanınız var ve kullanabileceğiniz bazı büyüler de mevcut. Final Fantasy XV bazı yerlerde kendini tekrarlasa da, anlamaya çalışırken hem eğleneceğiniz hem de zamanınızı harcayacağınız bir karmaşıklığa ve çeşitliliğe sahip bir oyun. Final Fantasy XV hikayesi ana oyunu oynamamış olsanız bile anlaşılır. Oyun, hikayenin ana karakteri Noctis’in babasının ona bir hikaye anlatmasıyla başlıyor ve bu hikaye aslında oyunun kendi hikayesine dönüşüyor. Oyuncular oyuna Noctis olarak başlıyor. Daha önceki ön gösterimlerde Noctis bizlere gizemli ve güçlü bir karakter olarak gösterilse de, oyunun hikayesinin içine daldıkça aslında onun omuzlarında büyük bir yük olan sorunlu bir genç olduğunu görüyoruz. Noctis’e bu zorlu yolculuğunda ise yakın arkadaşları Gladiolus Amicita, Prompto Argentum and Ignis Scientia yardım ediyor.

Grafikler

Final Fantasy XV’de şaşırtıcı olan, oyunun büyüklüğüne rağmen oyunun bir kez bile kasmadan devam etmesi. Oyun deneyiminiz kesinlikle engellenmiyor. Diğer oyunların aksine bu seride oyunun geçtiği çevre de oldukça etkili yaratılmış ve bazı manzaralar nefes kesici. Yine, Final Fantasy serisinde bir ilk olarak bu nefes kesici manzaralara aynı şekilde etkileyici soundtrackler eşlik ediyor. Sadece oyunun savaş temalı parçalarından birini dinleyin, bize hak vereceksiniz.  

Beklediğimden biraz daha kısa olmasına rağmen, Final Fantasy XV, hikayesinin etkileyiciliği, ilginç karakterleri ve diğer serilere göre daha yaratıcı bir dünyaya sahip olmasıyla bizden 10 üzerinden 8 puan alıyor.

Final Fantasy XV Tr Yama PC Yandex Linki

Final Fantasy XV Türkçe Yama Mediafire Linki

Şifre: tr

“Final Fantasy XV Türkçe Yama – Pc Windows Sürümü – YAYINDA” hakkında 5 yorum

  1. Oyunu steamdan aldım, yamayi buna rağmen kullanabilir miyim? Steam ile oynanan oyunlarda yamanin bu yollami yoksa farkli bir yollami kullanildigini bilmiyorum… Bilgi verirseniz sevinirim , tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.