Türkçe yama çalışmalarımız hiç durmadan devam ediyor. Bu sefer ise size Foregone Türkçe yamayı sunuyoruz. Foregone Türkçe yama %100 çevrildi ve oyunda anlamayacağınız hiçbir kısım yok.  Indie bir stüdyodan çıkmış olan Foregone ilginç bir hikayeye sahip. Ekip olarak Türkçe yama çalışması yaparken bu tür ilginç hikayeli oyunları seçmeye ve sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Foregone Türkçe Yama Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Türkçe yamalarımızın kurulumu için launcher kullanmaktayız. Bu sayede oyunlara yaptığımız türkçe yamalar sorunsuz olarak çalışabilmekte. Yine forgone türkçe yaması içinde aynı durum geçerli. Aşağıdaki resimde kurulum detayları yer almaktadır. Şimdiden iyi oyunlar dileriz. FORGONE TÜRKÇE YAMA İNDİRME LİNKLERİ YAZININ EN ALT KISMINDA YER ALMAKTA

Foregone Türkçe TR Oyun İncelemesi

Foregone, Calagan şehrinde geçen ve oyuncunun Süper Askerlerin kontrolünü ele geçirdiği 2D aksiyon-platform oyunudur. Oyuncu, Harrow adlı baş düşmanı yenmeye çalışarak şehri yerle bir etmesini ve ölüleri canlandırmasını engellemeye çalışır.

Görüntü ve Ses

Görseller bir Indie oyun geliştirme stüdyosuna göre oldukça yaratıcı. Diğer birçok oyunun denemediği bir yöntem ile benzersiz bir görünüm oluşturmak için 3D ve pikselleştirme karışımı kullanılmış. Renklerin kullanımı da oldukça yaratıcı, özellikle ana karakterin oyunun son bölümünde daha sıcak bir arka planda göze çarpması için mavi olması. Oyun füturistik bir çorak arazide oynanıyor ve pikselli görünüme rağmen mükemmel ayrıntı ve perspektife sahip arka planlar ile güçlendiriliyor. Oyunun müziği ise Final Fantasy ile çok benzer bir melodiye sahip ve gizemli bir hava yaratmak için birçok sesi karıştırıp ortaya güzel bir iş çıkarmışlar.

Zorluk Seviyesi

Oyunun kendini hissettirmeye başladığı yer oynanışı. Maalesef Foregone, oyuncuyu gereksiz yere aşırı zorluyor. Elbette 2D aksiyon oyun severleri oyunu oynamaya başlayınca zorlanmak istiyorlar ama Foregone işleri can sıkıcı bir yere çekmiş. Bir süre sonra bu zorluk sinir bozucu bir hale geliyor çünkü. Oyun, karakterinizin boyutuna göre oldukça dar koridorlarla inşa edilmiş. Etraf düşmanlarla sarılı olunca da ana karakterin zarar görmemesi imkansız bir hal alıyor.

Gelişim

Oyunda silah ve zırhlarınızı yükseltmeniz için para gerekiyor ama kötü haber şu ki karakteriniz öldüğünde kazandığı paralar ve seviye atlamanızı sağlayan puanlar sıfırlanıyor. Geri dönüp tekrar aynı puanları ve paraları toplamak ise gereksiz hissettirdiğinden biraz siniriniz bozulabiliyor. Oyunun silah toplama menüsünde ‘’yem’’ adı verilen bir kısım var ve burası oyuncunun para ile topladığı eşyaları rehin bırakmasını sağlıyor. Bu yolla ana karakter öldüğünde bile eşyalar orada rehin kalıyor ve bu duruma ufakta olsa bir çözüm bulmuş oluyorsunuz. Oyun denge konusunda eksik. Aşırı ve gereksiz zorlayıcılığının yanında ise görsel ve ses tasarımı ile de akıllarda yer edinmiyor değil.

Yandex İndirme Linki TR

Mediafire Foregone TR Yama İndirme Linki 2

Şifre: tr

Linkler güncellenmiştir.

“Foregone Türkçe Yama |Tr Yama Çalışması BİTTİ” hakkında 1 yorum

  1. İndirip çalıştırdım. Aslında çeviri açısından çok bir umudum yoktu ama çeviriyi beğendim dostum. Bu şekilde devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.