Ground Branch şuana kadar hayatımda gördüğüm en gerçekçi FPS oyunu. Oyunun büyük bir çeviri ihtiyacı bulunduğunu söyleyemem. Yine de ekipmanların özelliklerini anlamak, görevlerde istenilen şeyleri öğrenmek ve stratejik hedefleri belirlemek için İngilizce’ye ihtiyaç duyacaksınız. Bu durumda da Ground Branch Türkçe yamasını indirmek isteyebilirsiniz.

Ground Branch Türkçe Yaması Nasıl Geliştirildi?

İlk başta oyun çok oyunculu olduğu için bu projeyi yapıp yapmama konusunda çekincelerimiz vardı. Fakat sağ olsun yapımcılarla iletişime geçtik ve onlar da bizimle dosyaları paylaştılar. Yapımcı desteği geldikten sonra Türkçe yamayı geliştirmemiz epey kolay oldu. Metinlerin sayısı az olduğu için çeviri kısa zamanda tamamlandı.

Yama İle İlgili Notlar:

  • Sadece “Steam” mağazasındaki oyun versiyonu ile uyumludur.
  • Ground Branch Türkçe yaması oyuna mod olarak eklenecektir. Modlardan aktif hale getirebilirsiniz.
  • Oyunu torrentten vs. indirmişseniz yani korsan sürüm kullanıyorsanız yamayı deneyebilirsiniz. Her korsan sürümde çalışmasa bile pek çoğunda çalışır.
  • Türkçe karakterler ile ilgili sorun yaşarsanız, oyunu ilk önce Almanca dil seçeneğine ayarların ardından Türkçe’ye geçin. Böylece bu problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kısaca Ground Branch Türkçe İncelemeleri (Yorumlar Steamden Alınmıştır):

Bu çok iyi bir oyun. Bu oyunda özelleştirme inanılmaz. PVP harikadır ve arkadaşlarla PVE de eğlencelidir. Botların çalışması gerekmesine rağmen, genellikle siz onlara ateş edene kadar öylece dururlar. Ayrıca, hava karardığında ve NVG’yi kullanmanız gerektiğinde, sizi mükemmel bir şekilde görebilirler ve harita üzerinden bir kez size dokunabilirler. Ground Branch için gerçekten tek şikayetim bu, ARMA, SQUAD, INSURGENTY SANDSTORM vb. oyunları seviyorsanız tavsiye ederim. Çok tavsiye edilir.

Şifre: tryama

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.