Görselliği ve mekaniğiyle size farklı bir oyun deneyimi sunan Hi-Fi Rush’ın Türkçe yamasını elimizden geldiğince hızlı bir şekilde size sunuyoruz. Oyun sektöründeki üretimin çok olduğu bir dönemde iyi oyunları bulmak bir hayli zorlaştı. Bazen deneyimi kaçırmamak için kötü oyunlara maruz kalabiliyoruz. Ama Hi-Fi Rush’ın onlardan olduğunu düşünmüyoruz. Grafikleri, mekaniği ve müthiş müzikleriyle sizi de etkileyeceğinden eminiz.

Hi-Fi Rush Türkçe Çeviri Projesinde Çalışanlar:

⦁ tolgarto
⦁ lightning65
⦁ gRaVemaster
⦁ Hasan Bağcı
⦁ floweransion
⦁ Mistik Kaçık

Oyun deneyimini fazla gecikmeden Türkçe yaşamanız için yamanın üzerinde tüm ekip yoğun çalıştı. Kısa sürede tamamladık. İyi bir iş çıkardığımızı düşünüyoruz. Yamaya olan yardımlarından ötürü; highmancast, rüzgarBozgunu, Birol Emin ve freeDam’a teşekkür ediyoruz.

Hi-Fi Rush Türkçe Yama olası hataların çözümü:

⦁ Yama kurulum dosyası titreme yapıyor, hata veriyor
– Ekran yenileme hızını değiştir.
– Winsock’u sıfırla.
⦁ Türkçe yamayı kurarken karşılaştığınız hataları nasıl giderirsiniz?
– Oyunu yönetici olarak çalıştır.
– Oyun dosyalarını onar.
– Kullanıcı Hesap Denetimi’ni devre dışı bırak.
– Güvenlik duvarlarını geçici olarak devre dışı bırak.

Yama Hakkında:

⦁ Hi-Fi Rush yeni bir oyun olduğu için güncellermeler sorun oluşturabiliyor. Bu sebeple sürekli yama üzerinde çalışıyoruz.
⦁ Maalesef çevirinin %100’ünü tamamlayamadık. Bazı aksaklıklar oldu. Elimizden geldiğince tamamlamaya gayret gösteriyoruz. Şu anlık çevirinin %80 kadarı mevcut.
⦁ Çeviriyi olabildiğince hızlı yaptık. Tamamladığımız yerlerde yabancı kelimelere ve imla hatalarına denk gelme ihtimaliniz var.
⦁ Tüm kelimeler ve kullanımlar sözlükteki karşılığına göre çevirilmiştir. Çeviride herhangi bir kişisel yorum kullanılmamış, olabildiğince profesyonel çalışılmıştır.
⦁ Steam ve Gamepass ile uyumludur. Kurulum otomatik olarak gerçekleşir.
⦁ Yamayı oyunun orjinaline göre hazırladık. Korsan bir şekilde indirililen oyunlarda çalışma garantisi veremiyoruz. Aldığınız sorunlarla alaklaı mesuliyet kabul etmiyoruz.

Hi-Fi Rush Nasıl Bir Oyun?

Kötücül bir mega şirketin yaptığı deneyde kalbine yanlışlıkla müzikçalar takılan Chai, ıskartaya çıkmıştır. Şimdi Chai farklı kesimlerden, çeşitli kişilerin olduğu grubuna liderlik edecektir. Grubuyla birlikte özgürlüğü için savaşacaktır. Bu savaşı sırasında yapması gereken; müziğin ritmine göre hareket eden dünyaya ayak uydurmaktır. Bu şekilde ayaktakımının ve güçlü bossların üstesinden gelebilecektir.

Şifre:tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.