Hitman 3 Türkçe Yama Beta sürümü ile sizlerle buluşuyor. Hitman 3 Türkçe Yama hala geliştirmekte olduğumuz bir yama ve sizlerin de görüşlerini almak için beta sürümü ile paylaşıyoruz. Alacağımız geri dönüşler ile Hitman 3 TR yama için geliştirme ve iyileştirmeler yapacak, eksik kalan çevirileri de tamamlayacağız. Bu konu ile ilgili lütfen bizimle iletişime geçmekten ve fikirlerinizi sunmaktan çekinmeyin. Hitman 3 TR Yama 2021 şu an menü, görev ve diyalogların çoğunu kapsıyor. Oyunu oynarken çoğu metni sorunsuz anlayabilirsiniz. Siz Hitman 3 Türkçe Yama 2021 Beta sürümünü denerken, bizler de yamayı geliştirmeye devam edeceğiz.

Hitman 3 Türkçe Yama Kurulum

Hitman 3 Türkçe Yama beta sürümü kurulumu diğer TR yamalarımızın kurumu ile aynı. TR yamaları kurarken sizlerin işini olduğunca kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Hitman 3 Türkçe Yama 2021 versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilir ve takıldığınızda kılavuzumuzdan yardım alabilirsiniz. Hitman 3 TR yama ile ilgili başka bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin ve sizi bilgilendirelim.

Hitman 3 Türkçe Yama Çıktı 2021

Yamadan resimler:

IO Interactive’in bizi genetik olarak geliştirilmiş Ajan 47 ve dünya çapındaki ilgi çekici macerasıyla tanıştırmasından bu yana yirmi yıldan fazla zaman geçti. Yedi oyun boyunca, bize imkansız senaryolara sahip suikast görevleri verildi, bunlardan bir tanesi de çok iyi korunan hedefleri az teçhizatla öldürmekti. İmkansızı mümkün kılmak, yaratıcı düşüncemize ve geliştiricilerin her açık alanda ortaya koyduğu bize yardım edebilecek araçlara bağlıydı. Hitman 3 ise, diğer oyunların daha da geliştirilmiş hali ve bize yeni heyecan verici görevler sunuyor. Peki, bu Hitman serisi hayranları için yeterli mi?


Hitman 3 Oynayış


Mekanik olarak Hitman 3, diğer serilerine benzer bir oynayış sunuyor. Çeşitli ortamlarda manevra yapacak, kenarlar boyunca tırmanacak ve ilerleyeceksiniz ve hedefinize yaklaşmak için şekilden şekle girmeniz gerekecek. Unutmayın, Hitman bir bukalemundur ve hedefine yaklaşırken arka plana uyum sağlaması gerekir. Ancak Hitman 3 ile kalabalıklara karışmak ve fark edilmemek çok da önemli değil ve bununla ilgili birkaç görev bulunmakta. Bu görevlere eklenen ise, belirli terminalleri hacklemeye ve harita üzerinden bilgi yaymaya yardımcı olabilecek kullanışlı bir kamera.


Oyunun Hikayesi
Hitman 3 Türkçe Yama 2021 ile kendinizi Hitman 3’ün hikayesinin ortasında bulabilecek ve hikayeyi sorunsuz anlayabileceksiniz. Hitman 3’ün hikayesi, bugüne kadarki hikayeleri geride bırakıyor ve oyun daha çok hikaye odaklı. Hatta biraz John Wick’e benzetilebilir. Hitman 3, görevler arasında duygusal ve ikna edici senaryolar anlatmaya çalışırken, biz de o dünyayı hızlıca keşfediyoruz. Normalde Hitman’in çok etkilenmesini beklemeyebilirsiniz, ama birkaç görevde gerekenden fazla etkilendiğini görebilirsiniz. Bazı görevlerde olayları ve kişileri tanımaya çalışıyor ama her şey çok hızlı olup bittiğinden bunu yapamıyorsunuz ve bu da Hitman 3’ün kötü yanlarından biri.


Hitman 3 ve Açık Dünya
Hitman 3’te değişmeyen nokta ise, görevler. Hitman 3 TR yama ile de desteklenen bu görevler sizlere yine adrenalin dolu dakikalar yaşatacak. Hitman 3’ün açık dünyası oldukça geniş ve Agent 47 dünyanın her köşesine gidebilecek konumda. Çin’in kalabalık sokaklarından, Arjantin’deki muhteşem deniz ve villalara kadar onun yolculuğunu görebileceksiniz. Geliştiricilerin yarattığı açık dünya, manzara ve görüntüleriyle nefes kesici ve olağanüstü bir çeşitlilik katıyor. Bazı görevlerde sorunlar olsa da, bu muhteşem açık dünyanın sizi etkilemesini engellemiyor.

Hitman 3 TR Yama Link 1

Hitman 3 Türkçe Dil Dosyaları Link 2

Şifre: tryamaci

“Hitman 3 Türkçe Yama | %70 Oranında Çevrildi | Beta Çıktı” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.