Judgment Türkçe yama için birkaç ay öncesinde anket açmıştık. Anket sonucunda Judgment Türkçe yamanın gelmesini isteyenler yoğunlukta çıktı. Aslında bu sonuca biraz şaşırdık. Bu tip Japon RPG’lerinin Türkiye’de pek seveni olduğunu bilmiyorduk. Yamanın yapım süreci kan, ter ve gözyaşıyla geçti. Fakat sonunda Judgment Türkçe yamayı alnımızın akıyla bitirmeyi başardık. Yaptığımız performans ve genel testlerden de başarıyla geçtiği için artık sizinle bu yamayı paylaşıyoruz.

Judgment Türkçe Yama Bilgileri

DLC’ler için çeviri yapılmamıştır. Sadece ana oyunun çeviri yapılmıştır. Eğer istek olursa DLC’ler içinde Türkçe yama çıkartmayı gözden geçirebiliriz. Böyle bir istediğiniz varsa lütfen bize belirtin.

Judgment Türkçe Yama, Steam versiyonu baz alınarak geliştirilmiştir. Farklı mağazalardan alınmış sürümler veya korsan versiyonlar için çalışma garantisi veremiyoruz. Eğer yamayı farklı sürümler için denerseniz ve başarılı sonuç verirse yorumlarda belirtin. Çalıştığı onaylanmış sürümler arasına ekleriz.

Çeviri modu için toplamda 10 adet test gerçekleştirdik. Bu testlerin 2’sinde Steam bulut kaydında bozulmalar meydana geldi. Sıkıntıyı şuanda hallettik sayılır fakat yine de böyle bir problem olduğu aklınızda bulunsun.

Judgment Türkçe çevirisi sırasında yapay zekadan yararlanılmamıştır. Tamamen “manuel” çeviridir. Yerelleştirme yaparken kaliteyi korumaya özen gösterdik.

Judgment çıkalı neredeyse 4 sene oldu fakat oyunun PC versiyonu yaklaşık 1 sene önce piyasaya çıktı. Şuanda oyuna herhangi bir güncelleme gelmesini beklemiyoruz fakat güncelleme gelmesi durumunda yama dosyası çalışmaz hale gelebilir. Böyle bir durum yaşanırsa yamayı yeniden güncel sürüme uyarlayacağız.

Yama Platformu: PC
Test Edilen Mağaza Sürümü: Steam
Yama Versiyon Bilgisi: v1.0.0
Tarih Bilgisi: 19.08.2023
Uyumluluk Testleri: Windows (başarılı)
Judgment türkçe yama künye

Yeni Başlayacaklar İçin Judgment Nasıl Bir Oyun?

Dünya, bazen gri alanlardan oluşur. Adaletin ve suçun iç içe geçtiği, karmaşık hikayelerin kesiştiği bir nokta. İşte tam da bu karmaşıklığı merkezine alan “Judgment”, oyuncuları aksiyon dolu bir dedektiflik macerasına sürüklüyor.

Ryu Ga Gotoku Studio tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan “Judgment”, “Yakuza” oyun serisinin evreninde yer alıyor. Ancak bu kez odak noktası, yakuza suç dünyasından ziyade hukuk ve dedektiflik. Oyuncular, Takayuki Yagami isimli avukat ve özel dedektifin ayak izlerini takip ediyor.

Oyunun hikayesi, modern Tokyo’nun sokaklarında geçiyor. Yagami, eskiden savcı olan bir avukat olarak, suçluların adalet önünde hesap vermesine yardımcı olurken aynı zamanda gizemli ve karmaşık olayları çözmekle de meşguldür. Oyuncular, Yagami’yi yöneterek cinayet davalarını araştırmalı, delilleri toplamalı ve suçluları adalete teslim etmelidir. Bu sırada şehirde dolaşabilir, yan görevleri tamamlayabilir ve farklı etkinliklere katılabilirsiniz.

“Judgment”, aksiyon ve dövüş mekaniklerini başarılı bir şekilde bir araya getiriyor. Sokak dövüşlerinde kendinizi test edebilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda hikaye ilerledikçe Yagami’nin yeteneklerini geliştirme ve özelleştirme imkanları da sunuluyor.

Oyunun grafikleri ve detaylı oyun dünyası, modern Tokyo’nun canlı atmosferini oyunculara yansıtıyor. Karakterlerin ifadeleri ve şehir detayları, oyuncuları hikayenin içine çekmeye yardımcı oluyor.

“Judgment”, suç, adalet, ve insan doğasının karmaşıklığına odaklanan bir aksiyon-macera deneyimi sunuyor. Aksiyon dolu sahneleri, gizemli hikayesi ve etkileyici dünyasıyla oyun severleri kendine çekmeyi başarıyor. Eğer dedektiflik temalı oyunlar ve yoğun hikayeler ilginizi çekiyorsa, “Judgment” size unutulmaz bir oyun deneyimi sunabilir.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.