Marvel’s Avengers Türkçe Yama uzun zamandır beklenen bir çalışmaydı. Özellikle Marvel fanlarından oyunun yayınlandığı tarihten itibaren Türkçe yama çalışmalarına başlamamız için mesajlar alıyorduk. Bu kadar yoğun ilgi olmasa açıkçası bu yamayı daha sonralarda tamamlayacaktık. Marvel’s Avengers Türkçe Yamayı ilk olarak %70 Türkçe olarak sunmayı planladık, sadece diyaloglar ve ana görevleri Türkçeleştirdik. Ancak daha sonra TR yamayı uzun zamandır bekleyenlere haksızlık etmek istemedik. Bu nedenle Marvel’s Avengers Türkçe Yama tamamen Türkçedir. Oyundaki ana görevler, diyaloglar, yan görevler, ana menü ve ara yüz her şey tamamen Türkçe. Umarız Marvel’s Avengers Türkçe Yama beklediğinize değer sevgili takipçiler.

Marvel’s Avengers Türkçe Yama Kurulumu:

Oyun online olduğu için otomatik kurucu oluşturduk. Manuel olarak kurmaya çalışırsanız çok uzun süreceğinden dolayı sizler için avengers türkçe yama setupu oluşturduk.

Marvel’s Avengers Oyun İncelemesi

Oyun Puanlama: 5 üzerinden 3.

Çıkarılan Platformlar: PC, PS4, Stadia, Xbox One, PS5 and Xbox Serisi X versiyonu.

Crystal Dynamics’in eleştirmenlerce beğenilen Tomb Raider reboot serisinin yayınlanmasından sonra, Marvel’s Avengers projesi için de beklentiler yüksekti. Ardından Square Enix, Marvel’s Avengers’ı E3 2019’da düzgün bir şekilde tanıttı ve pek çok hayranın karakter tasarımlarından pek de memnun olmadığı görüldü. Ve artık Marvel’s Avengers satışa sunulduğuna göre, kesin kararı verebiliriz. Marvel’s Avengers gerçekten iki oyunun hikayesinden oluşuyor. Bir yandan oyunun güçlü yönlerini vurgulamak için harika bir iş çıkarılmış ana hikaye ve single player tarafı var. Diğer yandan ise, bilindiği üzere Marvel’s Avengers live service (yani oyuncuyu olabildiğince oyunda tutmak için yapılmış) bir oyun ve bu da oyunla ilgili birkaç sorun yaratıyor. Birçok live service oyun gibi, Marvel’s Avengers da ganimet toplamaya odaklanılmış bir oyun. Neredeyse bulunduğunuz çoğu yerde yağmalama yapabilirsiniz, bundaki amaç ise sahip olduğunuz karakteri olabildiğince geliştirmek ve böylece zor görevleri başarıyla tamamlamak. Ne yazık ki, Marvel’s Avengers, toplanması gereken her şeyi ganimet haline getirmekte başarısız oluyor. Topladığınız çoğu ganimeti kısa bir süreliğine teçhizat olarak kullanabiliyor ya da karakterinize ufak bonus puanlar kazandırabiliyorsunuz. İşin iyi tarafı, oyuncuların Marvel’s Avengers’ın cansız ganimet sistemiyle pek fazla meşgul olmaları gerekmiyor. Oyuncular, kahramanlarını donattıkları teçhizatı istedikleri gibi yönetebilirken, aynı zamanda oyunun en güçlü teçhizatı otomatik olarak seçmesine ya da bulunan ganimetlerin işlenmesine izin vermekte özgürler. Ganimet sistemi bir sorun olsa da, en azından single player ve ana hikayenin önüne geçmiyor.

Genel olarak yorumlarsak, her ne kadar live service kısmında sorunlar yaşatsa da, Marvel’s Avengers Marvel fanları için oldukça iyi bir oyun. Son filmden sonra boşluğa düşen fanları, uzun süre idare edebilir gibi görünüyor. Ana hikayede bir Marvel kahramanının olmaması, sıradan bir genç kızın olması ise sizleri oyunla daha iyi bütünleştiriyor. Marvel filmlerinin fanıysanız, ya da sadece kahramanlı aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız, Marvel’s Avengers’a bir şans verin ve bu deneyimi yaşayın deriz.

Marvel’s Avengers TR Pack Link1

Marvel’s Avengers TR Pack Link2

Şifre: tryamaci

“Marvel’s Avengers PC Türkçe Yama – Beta Sürüm Yayında!” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.