Marvel’s Guardians of the Galaxy Türkçe Yama bir süredir geliştirilen ve yapımında Skown Çeviri ekibinin çalışmış olduğu yerelleştirme paketidir. Menüler, bilgi kutuları ve diyalogları Türkçe’ye çevirir. Kurulum için yazımızın en altında bulunan rehber niteliğindeki görsele bakabilirsiniz.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Türkçe Yama Geliştirme Ekibi:

Skown Çeviri Grubu:
Mert Yıldızhan
Uğur Özpek
CortiensT
ufuk_fb
Temruhan Demiryürek

Dil dosyalarını açmak epey zor ve meşakkatli olmuş. Bundan dolayı çeviriyi yaparken yardımcı ekran çeviricileri kullanılmış. Her pcde çalışmayabilir. Uyumluluk problemleri tam olarak giderilmedi. Sizin bilgisayarınızda çalışmadıysa yeni sürümü bekleyiniz.

Marvel’s Guardians of the Galaxy türkçe yamanın oyun içi görüntüleri:

Marvel’s Guardians of the Galaxy Türkçe Dil Paketi Hakkında:

Marvels Guardians of the Galaxy Türkçe yamasını yüklemek için bir oyuncunun önce oyunu bilgisayarına yüklemesi gerekir. Oyun yüklendikten sonra, Türkçe yama web sitemizden indirilebilir. Yama indirilip yüklendikten sonra oyunun “Data” klasörüne uygulanmalıdır. Yama uygulandıktan sonra, oyuncunun Türkçe altyazıları ve menüleri etkinleştirmek için oyununu yeniden başlatması gerekecek.

Yayınladığımız bu dil paketi en güncel versiyondur. Oyunu tamamen Türkçe dilinde oynanabilir hale getiren kaliteli düzeltmeler ve iyileştirmeler sağlar.
Marvel’s Guardians of the Galaxy için Türkçe yama kullanmanın faydaları şunlardır: İngilizce bilmeyen oyuncular için geliştirilmiş kullanım kolaylığı, orijinal oyunda bulunmayan içerik ve özelliklere erişim ve oyun dünyasına daha fazla daldırma. Marvel Guardians of the Galaxy tr yamasını kullanan oyuncular, altyazıların ek netliği ve doğruluğunun yanı sıra Türkçe menülerin artırılmış erişilebilirliği ve etkileşiminin keyfini çıkararak olumlu deneyimler bildiriyor. Marvel’s Guardians of the Galaxy Türkçe yaması, oyunu Türkçe oynamak isteyen oyuncuların bunu yapmasına olanak tanıyan ve İngilizce bilmeyen oyuncular için daha zengin ve daha sürükleyici bir deneyim sağlayan isteğe bağlı bir güncellemedir.

Guardians of the Galaxy Türkçe Yamanın İndirme Link1 (Ufile)

İndirme Link2 (Mediafire)

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.