İlk defa 2011’de karşımıza çıkan Rage serisi bu sefer daha büyük bir açık dünya oyun deneyimiyle konsollarımızda yer buluyor. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen Rage 2, bu dünyayı tüm gerçekliğiyle sizlere sunuyor. Çıktığı ilk günden oyun eleştirmenlerinden iyi not olan Rage 2’ye sizler için Türkçe yama hazırladık. Aşağıdaki kurulum yazımızı okuduktan sonra sizde Rage’yi Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Kurulum

Rage 2 türkçe yamayı kurmak için ilk önce setup yapmanız gerekmekte. Daha önce paylaştığımız kurumlardan farkı yok, aynı yolu izleyebilirsiniz. Setup yaptıktan sonra oyuna launcher ile giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir problem yaşarsanız antivirüs programınızı kapatmanız gerekmektedir.

Rage 2 Oyun İncelemesi

Rage 2, hikayesi bakımından oldukça ilginç bir oyun. Kendinizi bir anda, kıyamet sonrası bir dünyada görsel bir şölene çıkmış olarak bulabiliyorsunuz. İlk oyunla benzer bir hikaye bekliyorsanız beklentilerinizi düşürmenizi öneririm. Bu sefer hikayenin derin bir anlamı yok ve oldukça kısa. Oyun orman bekçisi olan ve besin zincirinin en üstünde yer alan Walker ile başlıyor. Başlarda zayıf olan bu karakter kısa bir zaman sonra güçleniyor. Kötü adamlar tarafından yapılan büyük bir saldırı sonrası intikam almak için Dagger Projesi sayesinde uzun bir yolculuğa çıkıyor. İlk oyunu oynamış olanlar bazı tanıdık yüzlerin yıllar içinde nasıl geliştiğini görünce oldukça etkilenecekler. Dagger Projesi hikayeyi ilerletmek için harita boyunca yardıma ihtiyaç duyan John Marshall, Loosum Hagar ve Dr. Antonin Kvasir adlı üç arkadaştan oluşuyor.

Rage 2’nin grafikleri ilk oyuna göre oldukça gelişmiş. Hem renk paletinde hem de oyun deneyiminde hoş bir çeşitlilik var. Farklı düşman sınıflarının kendilerine özel onları temsil eden canlı renkleri var ve bu da oyunu ilk oyuna göre farklı kılıyor. İlginçtir ki, araç parçaları oyunun en iyi görünen bölümleridir. Rage 2’deki en heyecan verici anların sadece açık dünyada olmasını beklemeyin. Oyuncu yeteneklerini ve silahlarını geliştirmek için çalıştığınız zamanlarda umulmadık şeylerle karşılaşabilirsiniz. Kısa sürede ilginizi çekecek olan Rage 2, oynanmaya değer bir oyun.

İndirme Linkleri:

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

şifre: tryamaci

“Rage 2 Türkçe Yama 2022 – Son Versiyon Yayında” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.