Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe yama ile FPS oyunlarına verdiğimiz arayı sonlandırıyoruz. 2021 yılı FPS severler için kıt bir yıl olsa da Sniper Ghost Warrior Contracts 2 bu alandaki eksikliği bir nebze de olsa giderecek gibi duruyor. Özellikle keskin nişancı oyunlarını sevenler için nimet niteliğindeki oyun grafikleri, mekanikleri ve gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. İlk oyunuyla dikkatleri üzerine çeken Sniper Ghost serisi bu sene pek fazla rakibi de olmayınca oldukça ön plana çıkıyor. Biz de bu seriye yabancı takipçilerimiz bir inceleme hazırladık. Ayrıca oyunu Türkçe oynamak isteyenler için hazırladığımız Sniper Ghost 2 TR yama paketine de bu yazının altından ulaşabilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 TR Yama ve Oyun Özellikleri

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 TR yama oyunun muazzam hikayesinin tamamını dilimize çeviriyor. Özellikle RP yaparak oyun oynayan takipçilerimizin bu oyunu denemesini tavsiye ederiz. Çünkü oyunun ana hikayesi çok iyi işlenmiş. Ama aklınıza çok iyi hikayesi olan ama aksiyondan ve oynanıştan sınıfta kalan oyunlar gelmesin. Sniper Ghost Warrior Contracts 2’ de hem hikaye çok iyi akıyor hem de oyunun aksiyonu hiç azalmıyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 biraz da zor bir oyun. Silah kullanımı oldukça gerçekçi. Nişan alma, hedef belirleme ve şarjör değiştirme diğer oyunlara nazaran farklı mekaniklere sahip. Bu mekanikleri oyunun başındaki eğiticide detaylıca öğrenebilirsiniz. Fakat eğitici İngilizce olduğu için idrak etmekte zorlanabilirsiniz. Bu duruma Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe yama indirerek çözüm getirebilirsiniz. Ayrıca oyunun atanmış bazı tuşlarına alışmak vakit alabilir. Örneğin genelde yerden bir şey almak için kullanılan “F” tuşu Sniper Ghost Warrior Contracts 2’ de bomba atıyor. Fakat oyunun bütün kontrol tuşlarını menüden değiştirebilirsiniz. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 TR yama ile oyunun ana menüsünü ve bütün alt menüleri dilimize çevirerek bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Hikayesine Yakın Bir Bakış

Sniper Ghost serisinin ilk oyununda olduğu gibi bu oyunda da gayet iyi işlenmiş bir hikaye var. Kuamar isimli bir bölgede 20 yıldır hüküm süren başkan, bölgeyi tamamen kontrolü altına almış ve uyuşturucu, silah ticareti ve kumar da dahil pek çok yasa dışı faaliyette bulunuyor. Paralı askerlerden oluşan ordusuyla da bölgeyi tamamen istikrarsızlaştırmış ve işgal etmiş. Üstelik kimi zaman gerçek kimi zaman uydurma olan ve ardı arkası kesilmeyen savaşlarla da yerli halkı göç etmeye zorlamış. Biz de bu bölgedeki savaşa son vermek, bölge halkının evlerine dönebilecekleri güvenli bir ortam oluşturmak ve Rashida iktidarına son vermek için bölgeye gidiyoruz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe Dil Desteği Kurulumu

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe Yama İNDİR

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 TR Yama İNDİR (ALTERNATİF)

Rar şifre: tr

Etiketler:

“Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Türkçe Yama – Vol.1” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.