Elex Tr yama yıllardır oyuncuların istediği bir yamaydı. Ama nedendir bilinmez bu son derece başarılı açık dünya oyununa gereken değer yamacılar tarafından da verilmemiş. Çıktığı dönem büyük eleştirilerin hedefi olan Elex yine de belli bir kitle oluşturmayı başardı. Eski usul RPG oyunlarından olması ve oyuncuya muazzam bir özgürlük tanıması oyun dilinin önemini arttırıyor. Biz de bir süredir üzerinde çalıştığımız Elex Türkçe yama paketini geçtiğimiz günlerde bitirdik. Oyunun adını daha önce duymamış takipçilerimiz için bir Elex incelemesi hazırladık.

Elex Türkçe Yama Neleri Kapsıyor?

Elex oyuncuya büyük bir özgürlük tanıyor. İşaretlerin sizi oradan oraya götürdüğü türden bir oyun değil. Bu açık dünyada istediğinizi yapabilirsiniz. Zorunlu yönlendirme sadece ana hikaye görevleri esnasında çıkıyor karşımıza. Bu da Elex Türkçe yama paketinin önemini arttırıyor. Oyunu çok hızlı çözmeli ve ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Oyunda yapacağınız her hareket karakterinizin bir şekilde geleciğini etkiliyor.
Oyunun oldukça ilginç ve güzel bir de hikayesi var. En başta anlatılan hikaye yurdumuz Megalan’ ın nasıl o halde geldiğini ve farklı kabilelerin nasıl oluştuğu sorusunu cevaplıyor. Oyunun hikayesini Elex Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz.
Belli bir ilerleme kat ettikten sonra bir kabileyi seçmek zorunda kalıyoruz. Bu açıdan hikayede anlatılan kabile olayı çok önemli. Büyük çarpışmadan sonra çıkan enerji her kabile tarafından farklı amaçlar için kullanılmış. Bu da çatışmayı ve ayrışmayı getirmiş. Sen bu enerjiyi ne için ve nasıl kullanacaksın? Bu sorulara kolayca cevap bulmak için Elex Türkçe yama paketini hemen indirin.

Elex Oyun İncelemesi

Elex birçok otorite tarafından çok güzel olabilecekken küçük hatalarla harcanmış bir oyun olarak nitelendirilir. Oyun gerçekten de hikayesiyle, dokusuyla, açık dünyasıyla gerçekten de çok güzel bir oyun. Fakat oyun sinematikleri ve animasyonları oyunun bütün havası dağıtıyor ve Elex’ i başarısız bir oyun gibi gösteriyor.
Oyun gayet güzel başlıyor. Başarılı bir hikaye sekansı; seslendirmeler fena değil, görseller iyi hazırlanmış. İyi bir başlangıç aslında. Oyun yönetimi bize geçtikten sonrada bir sıkıntı görünmüyor. Fakat ilk balta sallayışta bir sıkıntı olduğunu fark edeceksiniz. Bütün o havalı girişler kaliteli grafikler bir anda büyüsünü kaybediyor. Yönettiğimiz karakterin fight animasyonları gerçekten kötü. Elex’ i çok eski bir oyun gibi gösteriyor. Bunların haricinde save animasyonları ve diğer animasyonlar da gerçekten Elex’ in eksi noktalarından.

Elex eski usul bir RPG oyunu. Yani oyuncu yukarı çık oyuncu aşağı in gibi bir oyun mantığı yok. Ne yapacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz. Bu aslında oyuncuya büyük bir özgürlük tanıyor. Fakat bu da Elex’ in eleştiri aldığı özelliklerinden biri. Eski moda oyun tarzı çıktığı ilk dönemde eleştirmenlerden ve oyunculardan büyük eleştiri almıştı. Ama bir oyunda özgür olmayı seviyorsanız Elex tam size göre bir oyun. Elex Türkçe yama paketini kurun Megalan’ ı kurtarın.

Elex Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Elex TR Yama İndirme Linki

Elex Türkçe Yama Alternatif Linki

Rar şifresi: tr

Etiketler:

“Elex TR Yama – Uzun Zamandır Beklenen Elex Yaması Geldi!” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.