Ninja Gaiden Sigma 2 Türkçe yama serinin severleri için gönüllü bir ekip tarafından hazırlandı. Hazırlanan TR yama oyundaki tüm metinleri İngilizce’den Türkçe’ye değiştiriyor. Bunlara hem ara sahnelerde hem de oynanışta karşınıza çıkan altyazılar, menü metni, öğe adları ve diyalog dahildir. Ninja Gaiden Sigma 2 TR Yama, bu oyunu seven ancak yerelleştirme eksikliği nedeniyle birçok özelliği kaçıran Türk oyuncular için bir Türk oyuncu ekibi tarafından oluşturuldu. Büyük uğraşlar sonucu tamamlanan tr yama, oyun deneyiminizi arttırmak için sizlerle buluşuyor. Ekibimize teşekkür ederken, aynı zamanda Ninja Gaiden serisi severleri de selamlıyoruz.

Ninja Gaiden Sigma 2 Oyun İncelemesi

Bu video oyununu, incelemekten zevk aldığım kadar oyun oynamayı seven bir oyuncunun bakış açısından inceleyeceğim çünkü Ninja Gaiden Sigma 2 oyun dünyasına çok iyi bir dönüş sağladı. Eğer oyuna aşinaysanız, Ninja Gaiden Sigma 2 TR yamayı direkt indirip oynamaya başlayabilirsiniz.
Ninja Gaiden Sigma 2, Team Ninja tarafından Microsoft ile işbirliği içinde geliştirilen ve Xbox 360 için özel olarak yayınlanan oyunlardan biridir. Oyun, ninja temalı oynanışa sahip bir aksiyon macera oyunudur. Oyuncular, klanında lider olmak için çocukluğundan beri, özellikle ninjutsu dövüş yöntemleriyle, eğitilen Ryu Hayabusa’nın kontrolünü ele alıyor. Ryu’nun toprağını kurtarmak ve barışa kavuşturmak için güçlü düşmanlara karşı savaşında tüm gücünüzle ona yardım etmelisiniz. Detaylı ve içine çekileceğiniz hikayesi yanında, Ninja Gaiden Sigma 2 sizlere farklı tatlar da sunuyor.


Ninja Gaiden, yüksek zorluk seviyesi ile ünlüydü ancak yeni eklenen “Kahraman” modu sayesinde işler değişti. Kahraman modu artık oyuncuyu otomatik olarak korumuyor, bunun yerine kafa kesme işlemlerini kolaylaştırarak düşmanları yenmeyi daha basit hale getiriyor. Ryu’nun komboları, saldırıları, özel hareketleri ve Ninpo büyüsü hala eski etkisini koruyor ve ilk seferki kadar iyi hissettiriyor. Sigma 2’deki bir diğer yenilik ise, oyuncuların verilen sürede harita üzerinde karşısına çıkacak düşmanları tek tek öldürmesi ve bunun sonucunda ödül kazanması. Oyunun grafikleri ise Ninja Gaiden serisinden beklendiği gibi sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak.

TR Yama Kurulum ve Sık Sorulan Sorular

Ninja Gaiden Sigma 2 Türkçe yama kurulumumuz diğer tr yama kurulumlarımız ile aynı. Gerekli talimatları yazımızın altındaki görselde bulabilirsiniz. İndireceğiniz rar şifrelidir ve şifreyi Ninja Gaiden Sigma 2 TR Yama indirme linklerinin altında kolayca bulabilirsiniz. Bütün Türkçe yamalarımız sizlere gönüllü ekipler tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ninja Gaiden Sigma 2 Türkçe Yama İndirme Linki

Ninja Gaiden Sigma 2 TR YAMA ALTERNATIF

Rar şifresi: tr

Ninja Gaiden Sigma 2 TR YAMA Detaylı Kurulum

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.