Road 96 Türkçe yama kesinlikle olması gereken bir dil peketiydi. Çünkü oyun ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu çok iyi yansıtıyor. Hattao kadar ki oyunun hayali şehri Petria’ ya Türkiye düşünülerek yaratılmış olabilir. Biz de bu oyunun ülkemizde ilgi göreceiğini ve yama ihtiyacı doğacağını düşünerek hemen Türkçe dil paketi hazırladık.

Road 96 Türkçe Yama & Oyun İncelemesi

Road 96′ da önümüzde çok zor bir yolculuk olacak. Oyunda Petria’ dan kaçmaya çalışan bir karakteri canlandırıyoruz. Petria yozlaşmış polisleri, yemekleri ve havasıyla Türkiye’ den çok Amerika’ ya benziyor. Oyunun oldukça güzel bir hikayesi var Road 96 Türkçe yama paketini indirerek bu hikayeyi Türkçe altyazılı oynayabilirsiniz.
Petria’ nın başında baskıcı bir yönetim var. Yalanlarla toplumu yönetmeye çalışan, gençleri baskılayan ve medya kuruluşlarını ele geçirmiş dikdatör vari bir yönetim…
Ülkenin gençleri de seçimden önce farklı yollarla ülkeyi terketmeye çalışıyor. Kimileri bunu otostopla yaparken kimileri de bir bagaja saklanarak yapıyor.


Road 96′ da tek bir hikaye örgüsü yok. Oynadığınız her karakterin ve verdiğiniz her karar sizleri farklı maceralara sürükleyebilir. Bu maceraları altyazılı oynamak için Road 96 Türkçe yama indirebilirsiniz.
Oyun içerisinde çıktığınız yolculuk aslında son derece zorlu bir yolculuk. Doğal olarak elinizdeki para ve yiyecek de kısıtlı. Bu sebeple yol boyunca karşınıza çıkan bütün kaynakları iyi kötü kullanmalısınız. Yeni kaynaklar için de hırsızlık yapabilir yalan söyleyebilir ya da karşınıza çıkan insanlarla iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Bütün bunları oyunun dilini bilmeden yapamazsınız. Fakat Road 96 TR yama indirerek oyunu Türkçe altyazılı oynayabilirsiniz.

Road 96 TR Yama Neler İçerir?

Road 96 Türkçe yama oyundaki ilerleyiş mantığını hızlıca çözmenizi sağlayacak. Yol boyunca karşınıza çıkan farklı farklı pek çok karakter çıkıyor. İyi niyetli kamyoncular, yozlaşmış polisler, genius hacker çocuklar vs. Bunların hepsi birer yan hikaye barındırıyor. Bu insanlarla kurduğunuz ilişki oyundaki ilerleyişinizi büyük oranda etkiliyor. Bu hikayeleri de tr yama sayesinde daha iyi anlayacaksınız.
Aynı yolu birden fazla kez farklı karakterle oynayınca oyunun standart bir hikayesi ve ilerleyişi olmadığını farkediyorsunuz. Örneğin ilk oynadığınız karakter satılmış gazeteci Sonya’ yı sadece TVde izlerken sonradan oluşturduğunuz yeni bir karakter Sonya’ ya kameramanlık yapabilir.

Road 96 Türkçe Yama Kurulum

Road 96 Türkçe Yama İndir

Road96 TR Yama Link2

Rar şifresi: tryamaci

İndirme linki çalışmazsa lütfen bildirin.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.