The Ascent Türkçe yama oyun kıtlığı çektiğimiz bu dönemlerde hepimize ilaç gibi gelecek bir oyunu Türkçe oynamanız için hazırlandı. Her sektör gibi oyun sektörü de pandemiden olumsuz anlamda etkilendi. Uzun süredir çıkmasını beklediğimiz oyunların çıkış tarihleri ertelendi, proje aşamasındaki pek çok oyunun çalışmaları durduruldu ve tabi ki dolar kuru sebebiyle mevcut oyunlar da asla oynayamayacağımız fiyatlardan satılmaya başladı. Böyle bir dönemde çıkan her yeni oyun bizim gibi oyun severler için altın değerinde. Üstelik çıkan oyun kaliteli grafiklere ve iyi bir hikayeye sahipse paha biçilemez bir hale geliyor. The Ascent de tam olarak böyle bir oyun. Bir süredir oyuncular tarafından merakla beklenen oyun Temmuz 2021′ in sonlarında dijital platformlarda yerini aldı. Eleştirmenlerden, streamerlardan ve oyunculardan oldukça olumlu tepkiler alan The Ascent ülkemizde de çok fazla sevildi. Biz de bu oyunu ana dilinizde oynabilmeniz ve yeni Cyberpunk evreninde kaybolabilmeniz için The Ascent TR yama paketini hazırladık.

The Ascent TR Yama

The Ascent TR yama oyunu %90 oranında dilimize çeviriyor. Sınırsız detaylara sahip bu oyun için gayet iyi bir oran. Oyun içerisinde asla eğitminiz bitmiyor. The Ascent hakkında sürekli yeni bir şeyler öğreniyorsunuz. Oyuna başladığınızda menü kısmındaki tutoriallara bakınca ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Sayısı çok fazla olan bu tutoriallar The Ascent’ i anlamak ve oyuna adapte olmak için kritik bir öneme sahip ve The Ascent TR yama sayesinde Türkçe.
Oyunun birazdan bahsedeceğimiz harika bir hikayesi var. Bu hikayeyi ilerletecek bütün diyaloglar, animasyonlar ve ara sahneler ekibimiz tarafından Türkçeye çevrildi. Yani hikayeye dair hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Tabii The Ascent Türkçe yama paketini indirirseniz.
The Ascent Tükçe yama, oyunun bitmek bilmeyen detayları ve geniş bir alana yayılan açık dünyası sebebiyle oldukça zor hazırlandı. Ve sitemizdeki diğer bütün yamalar gibi bu yamayı da sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Bizlere destek olmak için en azından yamayı paylaşabilirseniz çok seviniriz.

The Ascent Evrenini Yakından İncele!

The Ascent, Cyberpunk evreninde geçen bir oyun. Yani o evrenin RPG versiyonu gibi düşünün. Üstelik oyun; mekanikleri, yetenek gelişim yöntemi ve oynanışı bakımından Diablo’ya da oldukça benziyor. Zaten bu kadar sevilmesinin en büyük sebeplerinden biri de bu. The Ascent, Cyberpunk evreninde Diablo oynuyormuşsunuz hissi veriyor.
Bu yepyeni evrene giriş yaparken nasıl görüneceğinize siz karar veriyorsunuz. Çok detaylı ve havalı bir karakter yaratma ekranında, fiziksel özelliklerinizi ve karakterinizin tarzını belirleyip evrene giriş yapıyorsunuz.
Tıpkı Diablo’ daki gibi loot yapıp bulduğunuz materyalleri geliştirip üstünüze giyebiliyorsunuz. Ve yeni lootlarla bu ekipmanları geliştirebiliyorsunuz.
Oyunda ihmal etmemeniz gereken en kritik nokta tutoriallar. The Ascent Türkçe yama indirerek bu tutorialları dilimize çevirebilir ve hızlıca Cyberpunk evreninde öğrenmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.
The Ascent en başta sadece ve sadece on bir yazılımcı tarafından hazırlanmaya başlandı. Sanırım bu ekibin gerçekten iyi bir iş ortaya çıkartacağı en baştan belliymiş. Çünkü sonradan arkalarına Microsoft’ un desteğini almışlar. Yetenekli yazılımcılar ve Microsoft gibi büyük bir şirket bir araya gelince böyle kaliteli bi işin ortaya çıkması zaten kaçınılmaz. Bizler de siz değerli takipçilerimiz bu oyunu Türkçe oynayabilsin diye The Ascent TR yama paketini hazırladık. İyi oyunlar dileriz. Yamayı arkadaşlarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

The Ascent TR Yama İndirme Linki

Alternatif link kısa zamanda eklenecektir.

Rar şifresi: tr

Etiketler:

“The Ascent Türkçe Yama Beta Sürüm V1” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.