Call of the Wild Angler Türk oyuncuların tarafından çok sevilen bir seri. Aynı şirket daha önceden de avcılık oyunu çıkartmıştı. Şimdi ise açık dünyada balıkçılık yapabileceğiniz bir oyunu piyasaya sürmüşler. Call of The Wild The Angler kafa dağıtmak için harika bir oyun. Eşsiz manzaraya karşı balıkçılık yaparken oldukça rahatlıyorsunuz. Tabi oltanızı geliştirmek ve yeni araçlar alabilmek için de para kazanmanız gerekli. Bunun için görevleri yapmalı, nadir balıklar avlamalı ve yeni rotalar keşfetmelisiniz. Call of the Wild Angler’ın Türkçe yaması da oyundan aldığınız zevki 3 katına çıkartacak. Görevleri anlayabileceksiniz ve farklı npcler ile diyaloğa girebileceksiniz.

Call Of The Wild Angler Türkçe Yama Hakkında Bilgiler

Projeye 3 Eylül’de başladık. Bu sırada tabi oyuna güncellemeler geldiği için, yamayı çıkan sürümlere uyarlamak zorunda kaldık. Oyun neredeyse haftada bir güncelleme alıyor. Bu gelen güncellemeler çok majör olmasa bile yine de Türkçe yama dosyalarını bozabiliyor. Sorunun önüne geçmek için Call of The Wild Angler için Türkçe yama loaderı tasarladık. Böylelikle yama kendisini otomatik olarak güncelleyebilecektir.

Geliştirilme süresi: 3 ay
Yama çeviri oranı: %100
Yama versiyonu: v1.0.0
Uyumlu olduğu mağazalar: Epic ve Steam
Call of the wild the angler türkçe yama dosya bilgileri

Uyarı: Türkçe yamayı kurduktan sonra eski save dosyanız bozulabilir. Yamayı kurmadan önce kayıt dosyanızı yedeklemenizi tavsiye ederiz. Eğer Call of the Wild Angler Türkçe yamasında kritik bir hatayla karşılaşırsanız lütfen yamayı kaldırın. Uninstall eklentisi türkçe yama dosyalarının içerisinde bulunmakta. Bu eklentiyi kullanarak yamayı bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Türkçe Çeviri Ekibi

  • Taha Yılmaz (Kodlama ve Teknik)
  • Akın Mücahit (Test ve Teknik)
  • tegmenRuvvy (Çevirmen -forumdan)
  • proLightFly (Çevirmen)

Tüm ekip arkadaşlarımıza çok teşekkürler. Sürekli güncelleme alan bir oyuna yama çıkartmak hiç kolay değil. Özellikle test kısmıyla epey uğraştık. Ciddi miktarda mesai harcandı bu yama için.

Call of the Wild Angler Türkçe Yama Görselleri:

Call of the Wild The Angler Türkçe çevirisi menü görseli

Şifre: tryama

“Call of the Wild The Angler Türkçe Yama – TAM ÇEVİRİ” hakkında 2 yorum

  1. Bu yamayı sabırsızlıkla bekliyordum ama bu kadar erken bulabileceğimi düşünmemiştim. Birinci link çalışmıyor. İkinci linkin sonunda hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.