Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe yama yepyeni bir simülasyon oyunu için hazırlandı. Aslında tam bir simülasyon oyunu da sayılmaz. Disaster Report 4 Summer Memories’ i herhangi bir türe hapsetmek pek doğru olmayabilir. Yaşanan bir felaketin ardından dünyaya nasıl uyum sağlayacağınız ve nasıl bir insana dönüşeceğiniz tam bir muamma. İnsanlarla iletişim kurarak bu felaket senaryosu içerisinde oyuncunun kendini keşfe çıkışı ise harika bir tecrübe. Biz de, çevreyle çok fazla iletişime geçilen bu oyunu takipçilerimiz de oynayabilsin diye Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe yama dil paketini hazırladık. Dilerseniz önce oyuna dair tecrübelerimizi paylaşalım sonrasında da Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe yama destek paketinin özelliklerini anlatalım.

Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe Yama Nedir?

Disaster Report 4 Summer Memories TR yama oyunu yüzde seksen oranında dilimize çeviriyor. Sürekli çevrenizle iletişime geçmeniz gereken bir oyunda konuşulan dili bilmemek oyunu oynamanızı imkansız hale getirir. Böyle durumlarda yapılacak en mantıklı hareket oyunun Türkçe yama çalışması var mı diye kontrol etmektir. Disaster Report 4 Summer Memories de sürekli çevreyle iletişime geçtiğiniz, insanlarla diyaloglar kurduğunuz ve bu diyaloglarda cevap seçim hakkınızın olduğu bir oyun. Bu sebeple İngilizce bilmeyen oyun severlerin kesinlikle Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe yama indirmesi gerekiyor.

Disaster Report 4 Summer Memories’ in en kritik noktası bu diyaloglar. Oyundaki npcler ile girdiğiniz diyaloglarda vereceğiniz her cevap oyun akışını ve hikayesini etkiliyor. Bu sebeple biz de Disaster Report 4 Summer Memories TR yama üzerinde çalışırken diyaloglara çok dikkat ettik. İngilizce cümleleri oyunun havasını ve anlam bütünlüğünü bozmadan Türkçeye çevirmeye çalıştık. Bu sebeple bazı cümleler üzerinde saatlerce tartıştık. Fakat içimiz çok rahat bir şekilde Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe yama paketinin çok iyi bir yama olduğunu söyleyebiliriz.

Oyun başlamadan önce bir felaket esnasında nasıl bir yol izlersin tarzında sorulan sorular da oyunun diğer bir kritik noktası. Burada vereceğiniz cevaplar oyunu başından sonuna kadar etkileyecek. Rastgele vereceğiniz bir cevapla oyunda takınmayı düşündüğünüz tavır arasında büyük bir fark olursa ilerlemeniz yavaşlar. Hatta oyuna devam dahi edemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda kalmamak için Disaster Report 4 Summer Memories Türkçe yama dil paketini indirmelisiniz.
Ayrıca oyunun ana menüsü ve bütün alt menüleri de Disaster Report 4 Summer Memories TR yama paketi ile Türkçe oluyor.

Disaster Report 4 Summer Memories Ve Etkileyici Hikayesi

Disaster Report 4 Summer Memories tam olarak bir insan olma simülasyonu olabilir. Dizilerden, filmlerden ve oyunlardan çok alışkın olduğumuz bir felaket senaryosunda nasıl bir insan olacağımıza karar veriyoruz. Bu felaket senaryosunda Japonya’ dayız. Bildiğimiz üzere Japonya’ nın depremleri meşhur. Gerçek hayatta bu doğal afetle çok iyi mücadele etseler de Disaster Report 4 Summer Memories’ de ülke bu konuda çok da başaralı olamamış.
Disaster Report 4 Summer Memories’ de de böyle bir felakette sonrasında sıradan bir insanı canlandırıyoruz. Ve bu yeni dünyada neleri değiştirebileceğimizi neleri koruyup nelerden vazgeçeceğimize karar veriyoruz. Oldukça başarılı işlenen farklı bir konu.

Oyunun Kurulumu İçin Detaylı Bilgi:

Disaster Report 4 Summer Memories TR yama indirme linki

Alternatif link

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.