Endzone A World Apart TR yama oyun yayınlandıktan 5 ay sonra tamamen çevrildi. Sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak ve daha fazla oyuna TR yama yapmak için ekibimizi genişlettik. Artık yeni insanlarla, daha fazla çalışıyoruz. Endzone A World Apart TR Yama da yeni ekibimizin eseri. Sizleri oyunsuz bırakmamak adına gece gündüz çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Endzone A World Apart Türkçe Yama da dâhil olmak üzere herhangi bir oyun ve Tr yaması ile ilgili bir sorun olduğunda bize bildirmekten çekinmeyiniz.

Endzone A World Apart Türkçe Yama Yükleme Hakkında

Endzone A World Apart TR Oyun İncelemesi

Sistem Gereksinimleri (Minimum):

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
 • İşlemci: I5-2500K, 4 Çekirdek @ 3.30 GHz veya eşdeğeri AMD-Donanım
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 760
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Endzone A World Apart, hikâyesini felaket senaryolarından almış gibi görünüyor. Yıl 2021 ve bir grup terörist dünyanın dört bir yanındaki nükleer santralleri havaya uçurduğu için dünya kaosa sürükleniyor. “Endzones” adı verilen yer altı tesislerine ise çok az ‘’şanslı’’ kişi kaçabiliyor. 150 yıl sonra insanlık yüzeye çıkıyor – tabi ki de sizin emriniz altında! Radyoaktivite, kirli yağmur ve aşırı iklim değişikliğiyle dolu son derece düşmanca bir ortamda, bir lider olarak değerinizi kanıtlamanız gerekiyor.

Dünyada bildiğiniz yaşam sona erdi. Sizinle birlikte hayatta kalan son insanlar için yeni bir yuva inşa etmelisiniz. Sabit su ve gıda kaynakları gibi temel ihtiyaçlarını karşılayıp, hayatta kalmaları için onları eğitmelisiniz. Yerleşiminizin lideri olarak, insanları koordine ederek onlara farklı meslek ve görevler belirleyin. Yeni altyapılar oluşturarak birçok farklı kaynağın toplanmasına ve iyileştirilmesine olanak sağlayın. Ayrıca iklim de değişti! Tekrarlayan ve acı veren kuraklıklara hazırlanın ve yiyecek ve su stoklayarak ileriye dönük plan yapın. Her döngü yeni bir mücadeledir! Binaları yok eden ve ölümcül radyasyon getiren durdurulamaz kum fırtınasına dayanmak için çok çalışmanız gerek.

İşte Endzone A World Apart’da yapabilecekleriniz:

 • Dünyanın düşman yüzeyinde 30’dan fazla farklı bina ile bir yerleşim yeri inşa edin ve sizinle birlikte yaşayan halkınıza iyi bakın.
 • Sokaklar ve depolarla verimli bir altyapı oluşturarak birçok farklı kaynağı toplayın, rafine edin ve ekonominizi yönetin.
 • Radyoaktif olarak kirlenmiş toprak, kuraklık, zehirli yağmur ve kum fırtınaları gibi sürekli tehditlerin olduğu bir dünyada hayatta kalın.
 • Unutulmuş yerlere keşif seferleri gönderin ve halkınızın kaderini değiştiren anlamlı kararlar alın.
 • Dinamik olarak simüle edilmiş, inandırıcı ortamları deneyimleyin! Oyundaki her yer hücresinin kendi nem ve radyasyon değerleri vardır.

Endzone A World Apart Türkçe Yama Linki1

Endzone A World Apart Türkçe Yama Linki2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.