Graveyard Keeper TR yama kendine has bir oyun olan Graveyard Keeper için hazırlanan bir Türkçe dil paketidir. Stardew benzeri bu oyun pek çok özelliğiyle bu tür oyunların arasından sıyrılmayı başardı. Önce yayıncılar sonra da oyuncular arasında git gide popülerleşen oyun için maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ülkemizde de son zamanlarda gittikçe popülerleşen oyun için yama istekleri çığ gibi büyüdü. Bizde bu yakarışlara duyarsız kalmadık ve Graveyard Keeper Türkçe yama paketini sizler için hazırladık. Ayrıca Graveyard Keeper için bir de inceleme hazırladık. Dil paketini yazının sonunda indirebilirsiniz.

Graveyard Keeper Türkçe Yama İndir

Graveyard Keeper oldukça garip bir oyun. Özellikle oyun içerisinde yapmak zorunda olduğumuz ana işimizi görünce şok olduk ve hemen Graveyard Keeper Türkçe yama paketini hazırlamaya başladık. Çünkü bu oyunu herkesin sindire sindire ve anlaya anlaya oynaması gerektiğini düşündük. Oyunun başında anlatılmaya başlanan hikaye hiç de beklenildiği gibi devam etmiyor. Ana karakterimizi bir anda çok farklı bir dünyada hatta farklı bir boyutta buluyoruz. Hikayenin bu noktasında biraz karmaşıklık var. Fakat Graveyard Keeper TR yama paketini hazırlarken bu karışıklığı göz önünde bulundurduk ve olayı daha net anlatmaya çalıştık. Tabii bunu yaparken oyunun hikayesinden ya da havasından bir şey kaybetmemesine özen gösterdik.

Oyun, mekanikleri olarak Stardew’ e çok benziyor. Fakat bazı çok önemli detaylar var. Bu detaylar oyundaki ilerleyişinizi ve izleyeceğiniz yolu oldukça fazla etkiliyor. Oyun içerisinde ara ara gelen eğitici karakterler bu detayları size öğretiyor. Fakat bu diyaloglar İngilizce olduğu için tam kavrayamayabilirsiniz. Bunun için Graveyard Keeper TR yama indirin ve ince detayların üstesinden hızlıca gelin. Graveyard Keeper Türkçe yama paketi oyundaki bütün diyalogları dilimize çevirir. Bu diyaloglar hem eğitici özellik taşıdığı için hem de hikayenin akışını etkilediği için çok önemli.
Oyun bizlere diyalogları yönlendirme imkanı da veriyor. Tamamen değiştirme şansımız olmasa da sorulan sorulara karşılık, seçenekler arasından istediğimiz bir cevabı verebiliyoruz. Basit bir özellik gibi görünse de bu olay da oyundaki durumunuzu etkiliyor.


Graveyard Keeper Türkçe Dil Dosyaları

Graveyard Keeper’ ın ilginç hikayesinden yukarıda az da olsa bahsettik. Biraz daha detaylandıracak olursak bu oyunda ceset gömen, cesetlerden et yapan, bu etleri satıp para kazanan ve büyük bir mezarlıktan sorumlu olan bir adamı canlandırıyoruz. İşin ilginç olan ya da anlaşılamayan tarafı hikayenin başında ana karakterimizin ölüp öyle bu boyuta gelmesi. İnternetten biraz araştırma yapınca bu düğüm çözülüyor. Ama burada uzun uzun bu mevzuyu anlatıp canınızı sıkmak istemiyoruz. Zaten Graveyard Keeper Türkçe yama paketini hazırlarken bu karışıklığı göz önüne aldık ve oyunun o kısmını daha anlaşılır şekilde kullanıcılarımıza yansıttık.

Graveyard Keeper Türkçe Yama Link1

Graveyard Keeper TR Dil Dosyaları Link2

Şifre: tryama

“Graveyard Keeper Türkçe Yama – Tek Çalışan Sürüm” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.