Planet nomads türkçe yamayla keyfi apayrı derecede çıkan bir oyun. Son zamanlarda bu tip hayatta kalma oyunları oldukça sükse yakaladı. Planet nomads’da bunlardan birisi. Türkiye’de de pek çok oynayan kişi var. Planet nomads türkçe yama için pek çok talep vardı. Bizde bu talepleri değerlendirdik ve planet nomads tr yamayı sizlere sunuyoruz.

Planet Nomads Tr Yama Kurulumu

Diğer türkçe yama kurulumları ile aynı şekilde kurulmakta. Setup ile planet nomads türkçe yamayı yükledikten sonra launcher kısayolu ile oyuna giriş yapın. Launcher kısayolunu masaüstünde göreceksiniz. Dil ayarı yapmanıza gerek yoktur. Fakat oyuna launcher yardımı ile girmezseniz türkçe olmaz.

Planet Nomads Oyun İncelemesi

Bir açık dünya oyunu olan Planet Nomads, bizlere iki oyun modu sunuyor. Hayatta kalma ve yaratıcılık. İki oyun modu da tek oyuncu ile oynanıyor. Yaratıcılık modunda, başlangıçtan itibaren karaktere yiyecek, içecek, tarım yapması için gereken her şey veriliyor. Hayatta kalmada ise bunun tam tersi bize daha derin bir deneyim katıyor. Geceyi atlatmak, açlıktan ölmemek için ihtiyacımız olan her şeyi kendimiz bulmamız gerekiyor ve bunun için ayrı bir çaba gösteriyor. Planet Nomads, klasik bir sanal hayatta kalma oyunundan fazlasını bizlere sunmuyor, herhangi eklenen bir yeniliği yok.

Bulunduğunuz alanın çevresinde size kaya parçaları atarak saldırıya geçecek yaratıklar bulunuyor. Genellikle sizi çok fazla zorlamıyorlar ve gruplar halinde gelmedikleri sürece büyük bir tehdit oluşturmuyorlar. Hayatta kalma modundayken oyun size eğlenceli ve uğraştırıcı geliyor ama yaratıcılık modunda bir şeyler inşa edecek malzeme ve imkan konusunda sıkıntılı. Genel olarak bakarsak, Planet Nomads bir hayatta kalma oyunu olarak çok da zorlayıcı değil.

Oyunun grafikleri çok iyi olmasa da yeterli denilebilir. Unity ile yapıldığı için, oyunun ileri grafik sistemlerinden yoksun olduğu göze çarpıyor ve bu yüzden oyun biraz ‘’eski’’ görünüyor. Yine de tesisler, araçlar ve bitki örtüsünün modelleri gayet iyi. Oyunun ses sistemi de ne iyi ne kötü denebilecek derecede.

Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz:

Planet Nomads Tr Yama Link 1

Planet Nomads Türkçe Yama Link 2

Şifre:tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.