State of decay 2 juggernaut edition için daha önceden yapılmış 2 adet Türkçe yama çalışması bulunuyor. Fakat bunlardan bir tanesi (Gameolog’un paylaştığı) çalışmıyor, diğerinin berbat bir çevirisi var. Translate.api ile yapıldığı için pek çok yeri saçmalıktan ibaret bir çeviri olmuş. Bizde State of Decay 2 Juggernaut edition Türkçe yamasına bir talep olduğunu gördük ve oyunu Türkçeleştirmek için kolları sıvadık.

State Of Decay 2 Juggernaut Edition Türkçe Yama Notları:

Oyun normalde Türkçe harflerle uyumlu değildi. Fakat yeni çıkartmış olduğumuz bu sürümde Türkçe karakter sıkıntısı bulunmamakta. Uyumlu şekilde çalışıyor. (Bazen ş harfi “ss” şeklinde gözüküyor)

Çeviri Google Translate çevirisi değildir. Elle ve çevirmenler tarafından yapılmıştır.

Yama yenidir (2022 yılına ait). En son güncellemeler ile uyumlu olarak çalışır.

Önceki state of decay yaması gibi oyunu bozmaz. 10 tane bilgisayarda, ayrı zamanlarda test edilmiştir. Hiçbir soruna rastlanmamıştır.

Hiç uyarı çıkmadan, siyah ekran verip direkt oyunun kapanma problemi çözülmüştür. Aralıksız olarak 5 saat denedik. Hata vermedi.

State Of Decay 2 Juggernaut Edition Türkçe Yama (2022 Sürüm) Çeviri Ekibi ve Katkısı Geçenler:

Kodlama-Programlama ve Kurulum Hazırlama:
Alp Yılmaz
Uğurcan Cingüz
Kadir Gürçkaya
İngilizce-Türkçe Çeviriyi Yapanlar (Çevirmen Ekibi):
Cemil Turan Kökman
Husmark
Pexry
Fuat Yazıcı (dışardan destek)

State of Decay 2 türkçe yamasına ait oyun içi görüntüler:

Oyun Hakkında Kısaca:

Bir zombi salgını dünyayı felç ettikten sonra, Grimes kendini Washington’un kırsal kesiminde sınırlı erzakla bir evde yalnız bulur. Yakında hayatta kalan arkadaşları için bir tedavi bulmanın ilk düşündüğünden daha zor olacağını fark eder. Kafası karışmış ve çaresiz bir halde, yolculuğunun her aşamasında onu zorlu seçimler yapmaya zorlayan öngörülemeyen bir arayışa girişir. Bir yerden bir yere seyahat ederken, zombi kıyametini sona erdirmenin bir yolunu bulmaya çalışan hayatta kalanlarla karşılaşır. Hikayeleri aracılığıyla, bu salgının toplumu genel olarak nasıl olumsuz etkilediğini öğreniyor.

Şifre: tryama

“State of Decay 2 Juggernaut Edition Türkçe Yama 2022 Çevirisi – Manuel Çeviri” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.