Stranded: Alien Dawn Türkçe yaması yeniden düzenlendi ve oyunun son sürümüne uygun hale getirildi. Bu yama sayesinde hayatta kalma – strateji karışımı olan Stranded Alien Dawn’ı Türkçe şekilde oynayabilirsiniz.

Strandend: Alien Dawn Türkçe Yamasına Dari Uyarılar:

“missing bat900 dll” hatası alırsanız bunun sebebi driver kaynaklıdır. Ses sürücülerini güncellerseniz hata düzelir. Aslında ses dosyalarıyla alakalı bir hata olmasına rağmen altyazıların çalışmasını da engelliyor. Sebebini bende hala çözemedim. Kendi yaptığım testlerde sürücüleri güncelleyince hata ortadan kalktı.

Normalde Stranded: Alien Dawn Türkçe yamasını 15 aralık tarihinde çıkartacaktık. Dil dosyalarında meydana gelen bir hata yüzünden yaptığımız çevirilerin bir kısmını kaybettik. Elde kalan çevirilerde birbirine girmişti. O yüzden yama projesi bir süreliğine sekteye uğradı.

Türkçe yamayı kurmadan önce kullandığınız bir mod varsa kaldırmanızı veya deaktive etmenizi öneririm. Yama, mod üstüne kurulursa hata veriyor. Vanilla oyun versiyonunda çalışıyor.

Font hatası alırsanız yama launcheri dosyasının “Ayarlar” sekmesinin altında “Fontları yükleme” seçeneği olacak. Bu seçeneği aktif hale getirirseniz sorununuz çözülecektir.

Strandend: Alien Dawn Türkçe yamasını tamamen ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yamayı izin almadan kullanabilir/çoğaltabilirsiniz. Tamamen açık kaynak kodludur. Kullanım haklarında sınırlama yoktur.

Yamayla alakalı geliştirme yapmak isterseniz veya çeviriyi daha iyi hale getirmek isterseniz bana mesaj atın. Oyunun dil dosyalarını sizinle paylaşırım.

Korsan sürümde test edildi. Oyunun crackli versiyonlarında da çalışmaktadır.

Özel Teşekkür:

kahrial522’ye çok teşekkür ederim. Açamadığımız dil dosyalarını açmamızda yardımcı oldu. Teknik anlamda bize sağladığı destek büyük.

Yamanın proje yöneticiliği ve çevirinin büyük bir kısmı bana aittir.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.