RPG oyunlarına yeni bir fark getiren Sunless Skies Türkçe yama uzun çalışmalar sonucu artık kullanıma hazır. Çalışmalarımızın uzun sürme nedeni oyunun çok fazla diyalog ve metin içermesi. Tam hikayeyi anlamak için ise bütün metinlerin en iyi şekilde çevrilmesi gerekiyor. Sizlere kaliteli bir oyun zevki yaşatmak için biz de ne kadar uzun sürerse sürsün en iyi çeviriyi yapmaya çalıştık ve Sunless Skies Türkçe yamayı sizlere sunuyoruz. Eğer oyunu ilk defa duyuyorsanız aşağıdaki inceleme yazımızı okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz. Sunless Skies Türkçe yama ile keyifli oyunlar dileriz.

Sunless Skies Tr Yama Kurulumu İçin Yapılacaklar

Altta ki görselde ki adımları izleyerek sunless skies türkçe yamasını hatasız şekilde kurabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz, yeni yamalarda görüşmek üzere. Lütfen yorum atmayı ve eğer siteyi beğenirseniz arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın.

Sunless Skies Türkçe Nasıl Oyundur?

İnsanlığın dünyayı anlaması batıl inanç ve korku ile dolu olduğundan, dünyanın öbür ucuna yelken açmak çılgınlık olarak kabul edilir. Belki büyük bir deniz canavarı tarafından yenir ya da büyük bir girdaba çekilirsiniz. Korku, önsezim duygusu ve sürekli yalnızlık hissi, ilk olarak Failbetter Games tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen Sunless Sea’de karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Sunless Skies, Subless Sea’nin bu başarısını elde etmek istiyor. Öncelikle söylememiz gereken, Sunless Skies’ın çoğunlukla anlatıcı odaklı olduğu. Çok fazla text okuyacaksınız. Olayları anlamada tek başınasınız, oyun bu konuda size yardım etmiyor. Bilgi edinmek için yapmanız gereken ise okumak.

Oyunun hikayesine gelirsek, Sunless Skies daha önceki oyunu gibi hala aynı evrende geçiyor. 1900’lü yılların İngiltere’sini, doğaüstü yaratıklar ve steampunk etkiler sarmış durumda. Kaptanınızın ölümü üzerine size bir siyah kutu emanet ediliyor ve bunu teslim etmeniz gerekiyor. Kutuyu satabilir, açabilir, etrafa sorabilir veya sadece kaptanın isteklerini yerine getirmeyi seçebilirsiniz. Oyun sürenizin çoğu, çeşitli diyalog seçeneklerine sahip görevleri tamamlamak için bir yerden başka bir yere seyahat ederek geçiyor. Bazıları size ekstra bir diyalog seçeneği sunarken, diğerleri sonuçlara yol açabilir. Ayrıca oyundaki her bölge güzel bir şekilde işlenmiş. Albion’da Londra’nın sanayi devrimiyle sise bulanmış halini görebilir, The Reach’in yemyeşil ormanları ve manzarasını izleyebilirsiniz. Eleutheria ise kanopilerin üstünde kalıntılar ve istasyonlarla dolu kırık bir krallıktır. Son olarak Mavi Krallık ise keşfedilmeyi bekleyen ışıldayan bir bulutun içinde.

Sunless Skies tuhaf ve harika olanı, büyüyü ve gizemi kucaklıyor. Steampunk ve gotik korkunun etkileri yaratıcı bir anlatım tasarımı ile iç içe. Bilinmeyen ufukları keşfetmek ise sizi bazen heyecanlandırıyor ama oyunun ilerleyen zamanlarında meraktan önseziye dönüşüyor ve korkutucu olmaktan çıkıyor.

İndirme Link1 (V4.052)

Mediafire İndirme Linki

Şifre: tryamaci

“Sunless Skies Türkçe Yama – Sonunda %100 Yama GELDİ” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.