The Hunter: Call of the Wild Türkçe Yamayı hazırlamamız tamamen bir tesadüf üzerine oldu. Steam üzerinden TR yama yapılacak oyunları araştırırken karşılaştık ve gördüğümüz an hayran kaldık. The Hunter: Call of the Wild TR yamayı hazırlarken de oyunu deneyimledik ve hayranlığımız konusunda haklı çıktık. TR yamayı bir an önce hazırlayarak sizlerin de bu deneyimi yaşamanıza olanak sağlamak istedik.

The Hunter Call Of The Wild Türkçe Yama Kurmak İçin Okuyunuz

The hunter call of the wild türkçe yamasını problemsiz kurulumu yapabilmek için takip etmeniz gereken işlemler var. Bu işlemler şu şekildedir:

The Hunter: Call of the Wild Oyun İncelemesi

The Hunter: Call of the Wild incelemesini yazmadan önce oyuna 60 saatimi harcadım ve oyuna geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Oyunun manzarası ve çevresi kesinlikle inanılmaz derecede muhteşem. Tabii ki oyuna bağlanmanız için manzara ve çevreden ötesi var, multiplayer özelliği. Bir kez arkadaşlarınızı ikna ettiğinizde, onlarla birlikte ava gitme deneyimini yaşamak hepinize iyi gelecek. The Hunter: Call of the Wild size, arkadaşlarınızla birlikte büyük ödüllerin peşinden koşup, zorlukları aşabileceğiniz, liderlik sıralamasındaki yerinizi görebileceğiniz ve birlikte takılabileceğiniz büyük bir dünya sunuyor. Oyun tam bir avlanma simülatörü ve gerçek hayatta olduğu gibi, oyunda sizden avlanırken sabretmenizi bekliyor. Gönül rahatlığıyla söylenebilir ki, The Hunter: Call of the Wild tüm zamanların en iyi avcı simülatör oyunu olmaya aday. Tabi ki oyun tamamen kusursuz değil ve birkaç içinde birkaç bug barındırıyor. Bazen ATVniz görünmez olabiliyor ya da hayvanlara ateş ettiğinizde denk gelse de ölmeyebiliyorlar. Bir diğer problem ise oyunun ses sistemi entegresi. Sunucunuza bağlanan herhangi biri sizinle sesli iletişimde bulunabiliyor ve bu bazen rahatsız edici oluyor.

Yapım şirketi: Twentieth Century Studios

Dünya çapında dağıtım: Disney

Yapımcılar: Erwin Stoff, James Mangold

Senaryo: Michael Green, Jack London’ın kitabından

Görüntü Yönetimi: Janusz Kaminski

Prodüksiyon tasarımı: Stefan Dechant

Kurgu: William Hoy, David Heinz

Özgün Müzik: John Powell

Ana oyuncular: Harrison Ford, Omar Sy, Dan Stevens, Karen Gillan, Cara Gee

The Hunter Call of the Wild Türkçe Yama Link1

The Hunter Call of the Wild Türkçe Mod Link2

Şifre: tryamaci

“The Hunter Call of the Wild Türkçe Yama -Güncel TR Paketi” hakkında 6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.