Chernobylite Türkçe Yama sayesinde artık Türk oyuncular, oyunu kendi ana dillerinde oynayabilecekler. NPC’ler, görevler ve diyaloglar da dahil olmak üzere oyundaki tüm metinler Chernobylite Türkçe yama ile Türkçe’ye çevrildi. Bu, Türk oyuncuların ana dillerinde altyazılı oyundan keyif almalarını çok daha kolay hale getirecek.

Chernobylite Türkçe Yama Ne İçerir?

Chernobylite güncellemesi Türkçe altyazı içermiyor ve Türk oyuncuların oyundan keyif almasını zorlaştırıyor. Bilmeyenler için Chernobylite, bir Stalker olarak Karantina Bölgesi’ nin yasak bölgesini keşfederek oynadığınız kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir macera oyunudur. Ülkemizde bu tür oyunlar oldukça ilgi görüyor. Chernobylite Türkçe yama da sizlerden gelen yoğun istek üzerine hazırlandı.

Chernobylite Türkçe yama oyunu yüzde doksan oranında dilimize çevirir. Oyunun üretim ve inşa kısmı oldukça kritik bir öneme sahip. Bu özelliklerin bulunduğu menüler ve buradaki açıklamaların tümü Türkçeye çevrildi. Artık ne ürettiğinizi ve ne inşa ettiğinizi bilerek oyunda devam edebilirsiniz.

Diğer bir kritik nokta olan kaynak yönetimi de çok değişken parametrelere sahip. Hangi kaynağın ne işe yaradığını, hangi kaynakla neler üretilebileceğini bilmek de çok önemli. Kaynak açıklamaları ve envanter menüsü de tamamen dilimize çevrildi. Artık attığınız her adımı bilinçli bir şekilde atacaksınız.

Chernobylite Oyun İncelemesi

Chernobylite, kıyamet sonrası bir macera oyunudur. Oyun İngilizce ve Rusça olarak yayınlandı. Fakat Chernobylite Türkçe yama indirerek oyunu Türkçe altyazılı olarak oynayabilirsiniz.
Oyun, 2034 yılında, bir nükleer erimenin Dünya’yı yaşanmaz hale getirmesinden ve insanların bir şeylerin ters gittiği ve kolonilerinden atıldıkları Mars’a taşınmasından sonrasında geçiyor. Oyundaki amacımız ne olduğunu ve tekrar olmasının nasıl engelleneceğini bulmak oyundaki ana amacımız.
Chernobylite, aslında Çernobil nükleer felaketinin ardından gerçekleşen olayalar ışığında başlıyor. Şimdiye kadar İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce ve İspanyolca’ya çevrildi fakat yapımcılar tarafından Türkçe çeviri ile ilgili bir açıklama olmadı. Biz de her zamanki gibi iş başa düştü dedik ve Chernobylite TR yama paketini sizler için hazırladık.
Oyuncuların amacı, kaynakları yönetmek, bölgeleri keşfetmek, yapılar inşa etmek, vatandaşlarını hava filtreleri veya tehlikeli madde kıyafetleri ile radyasyondan korumak gibi çeşitli görevleri tamamlamaktır. Bu oyun, oyuncuların Çernobil dünyasını ve sonrasını keşfetmeleri için mükemmel bir fırsat.

Chernobylite TR Yama Kurulumu

TR Yama kurulumunda bir sorun yaşarsanız bize mutlaka ulaşın.

Şifre: tryamaci

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.