Desolate türkçe yama zor da olsa karşınızda. Desolate’nin tr yamasını yapmak gerçekten zorlu bir süreç oldu. Oyunun dil dosyaları çok saçma bir şekilde gizlenmiş. Bu yüzden Desolate’i türkçe yapma süreci bizi gerçekten zorladı.  Her neyse Desolate türkçe yama hakkında her şeyi ve oyunun incelemesini aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli oyunlar ve türkçe yamalar ?

Desolate Türkçe Yama Kurulumu

  • Desolate’in türkçe yama kurulumu da diğer türkçe yama kurulumlarından farklı değil.
  • Aşağıya bıraktığımız linke tıklayıp dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra rar dosyasını açın ve içindeki setup’ı çıkartarak yönetici olarak çalıştırın.
  • Oyunun dil seçeneğini değiştirmeyi de unutmayın.
  • Bu işlemlerden sonra türkçe yamamız kullanıma hazır olacaktır.

Desolate: Korku Dolu Bir Açık Dünya Oyunu Türkçe Yama İnceleme

DESOLATE, bazen sinirlerinizi bozabilecek bir korku atmosferine sahip olsa da, 1980’lerin Sovyetler Birliği’ni çok iyi yansıtan bir first-person player oyunu. Bu oyunla, oyuncular gizem ve çözülmemiş sorular ile dolu açık bir dünyayı keşfedebilecekler. Oyunu tek kişi oynayabilir ya da adayı baştan sona keşfedecek en fazla 4 kişilik bir araştırma ekibi kurabilirsiniz.

Hikaye

İki yıl önce Granichny Adası, bilinmeyen, büyük çaplı bir felaketin merkezi oldu. “The New Light” holdingi bu felaket olayının üstünü kapattı ve şimdi sonuçlarını olabildiğince düzeltmeyi hedefliyor. Bu nedenle, Granichny’ye “Gönüllüler” adı verilen bir grup gönderildi. Görevleri – adanın paranormal faaliyetlerini araştırmak, bilgi toplamak ve tehlikeli görevleri üstlenmek. Bunların hepsi geçmişte yapılan hataları değiştirmek umuduyla yapılıyor.

Siz de, bir gönüllüyü oynayarak; canavarlardan, delilerden, doğaüstü anomalilere ve görünüşte imkansız olan hava olaylarına kadar her şekil ve büyüklükteki tehditlerle dolu bir yeri keşfedin.

Oyun Özellikleri

-En fazla 4 oyuncuyla bir araya gelebilir ya da cesaretinizi kanıtlamak için yalnız bir kurt gibi hareket edebilirsiniz – seçim sizin. Adanın sırlarını ortaya çıkarmak için araştırmalar yapabilir ve adanın karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için yerli halktan bilgi edinebilirsiniz. Hayatta kalmak için canavarlara, diğer insanlara, doğaüstü tehditlere ve hatta doğaya karşı savaşın. Yeni yeteneklerinizin kilidini açın ve hayatta kalma şansını arttırmak için onları geliştirin. Ayrıca, askeri üsler, terk edilmiş yerleşim yerleri, çok gizli tesisler ve diğer eşsiz yerler keşfedilmek için sizi bekliyor.

Yama İndirme Linki

Alternatif Link

Şifre: tr

“Desolate Türkçe Yama 2019 | Yeni Dil Dosyaları” hakkında 6 yorum

    1. cevap yazdığın için teşekkürler ben mutant year zero ve monster hunter tr yama kurarken hata alıyorum kurulmuyor şimdi desolete yi denicem bun ların kurulumunu sen yaptınmı hata alıp almadığını yada nasıl kurduğunu anlatırsan çok memnun olurum saygılar

  1. şimdi desolete tr yamasını denedim ondada hata verdi hiç bir yama kurulmadı çok zor yamaları kurdum fakat buradaki hiç biri kurulmadı Oyunun dil seçeneğini değiştirmeyi de unutmayın. diye yazılmış öyle bir yer yok nasıl kurulacağını tam anlatırsanız sevinirim ilginize şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.