Pathologic 2 TR yama aldığımız birkaç istek üzerine hazırlandı. Ekip olarak düzenli olarak oyun araştırsak da gözümüzden kaçan ve TR yama yapılmayı bekleyen oyunlar olabiliyor. Sizler tarafından gönderilen birkaç mesajdan sonra ekip olarak Pathologic 2 Türkçe yamayı hazırlamaya başladık. TR yamayı hazırlamamız yaklaşık 1 ayı aldı ama oyunun tamamını çevirmeyi başardık. Pathologic 2 Türkçe yama hazırlamak çok da zor bir oyun değildi çünkü oyunun dili çok ağır değil. Yine de İngilizce bilmediğiniz zaman hiç de bir anlam ifade etmiyor Pathologic 2 oynamak. Sizler de bizim gibi Pathologic 2’ye çok aşina değilseniz ya da oyunu tekrardan bir hatırlamak istiyorsanız inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Kurulum:

Pathologic 2 Türkçe Nasıl Bir Oyun? Oynamaya Değer Mi?

Pathologic 2, kelimenin tam anlamıyla zor bir oyun. Burada bahsettiğimiz geleneksel bir zorluk anlayışından çok görevleri tamamlamada yaşanan zorluklar. Oyuna başladığınız anda neler olduğuna anlam veremeyip, ne yapmanız gerektiğini düşünmek bile yorucu ve zor geliyor. Ancak, Pathologic 2 tüm bu zorluğuna rağmen türün severlerinin mutlaka oynaması gereken bir oyun. Oyunu oynadığınızda uzun zamandır yaşamadığınız o korku ve gerilimi yaşayacaksınız ve Pathologic 2’nin ne kadar farklı ama aynı zamanda haz verici bir oyun olduğunu göreceksiniz.

Pathologic 2, I.Dünya Savaşı sırasında Rus bozkırlarında yaklaşık 15.000 nüfuslu izole bir kasabada geçiyor. Haruspex ismiyle bilinen cerrah Artemy Burakh, babasının isteği üzerine kasabaya geri dönüyor, ancak onu öldürülmüş olarak buluyor. Şehrin ise olağanüstü derecede yıkıcı bir salgının eşiğinde olduğunu fark ediyor. Ancak bu olaylar ne kadar önemli olursa olsun, bu bir veba veya cinayet gizemi oyunu değil. Pathologic 2; toplumun ahlaki değerlerinin, geleneklerinin ve kurumlarının parçalanmasıyla ilgili bir oyun. Aynı zamanda maneviyat ve pratiklik arasındaki çekişmeyle de ilgili.

Pathologic 2’de eğer başka bir seçeneğiniz yoksa kaçınmanız gereken iki şey var: dövüş ve riskli/virüslü bölgeler. Bu göründüğünden daha zor çünkü karşınıza dövüşmek zorunda kalacağınız durumlar sık sık çıkmakta, ve riskli bölgelerde ise karakter etkileşimleri ve yağmalayabileceğiniz önemli eşyalar olmakta. Yine de size kaçmanızı öneririz çünkü birden fazla düşmanı (hatta sizden daha iyi bir silaha sahip bir düşmanı) alt etmeye çalışmak sizin için neredeyse intihar olur. Virüslü bölgelerden sizin de hastalığı kapmanız çok olası. Kaptıktan sonra hastalıktan kurtulmaya çalışmak ise en zoru. Bu yüzden bu bölgelerden de uzak dursanız iyi edersiniz. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, Pathologic 2’yi oynarken sıkılmanız imkansız. Oyun oldukça ilgi çekici ve sizde sürekli bir devam etme isteği uyandırıyor. Ayrıca grafikleri ve atmosferi de ne kadar ürkütücü olsa da sizi oyunda tutuyor. Pathologic 2, eşi benzeri olmayan son zamanlardaki en iyi korku oyunlarından.

Pathologic 2 Türkçe Yama Linki

Pathologic 2 TR Yama Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.