Resident Evil Village Türkçe yama kapsamlı bir çalışmanın ardından takipçilerimizle buluşuyor. 2021 yılının belki de beklenen tek büyük bütçeli oyunu Resident Evil Village geçtiğimiz aylarda son kullanıcının beğenisine sunuldu. Oyunun yakın takipçileri o günden itibaren forumlarda Resident Evil Village Türkçe yama için sayısız talepte bulundu. Biz zaten Resident Evil 8 Türkçe yama hazırlamayı planlıyorduk. Fakat ilginin bu kadar fazla olduğunu görünce hem işimizi daha dikkatli, yaptık hem de süreci biraz hızlandırdık. Tanıtım süresi boyunca gelen fragmanlar ve oyun içi görüntüler Resident Evil takipçilerini çok heyecanlandırmıştı. Harika bir 7. Oyunun ardından gelen devam niteliğindeki 8. Oyun her açıdan çok iyi görünüyordu. Resident Evil Village’ ın hikayesi ile ilgili gelen bilgiler de takipçilerin heyecanını ikiye katladı diyebilirim. Çünkü 7. Oyun harika bir finalle bitmişti ve oyun sonunda bu işin henüz bitmediği mesajını da veriyordu.

Resident Evil Village Türkçe Yama

Resident Evil Village TR yama oyunun harika hikayesini tamamen Türkçeye çeviriyor. Yedinci oyundan sonra Resident Evil hikayesine artan ilgiden dolayı hikayenin hiçbir noktasını kaçırmanızı istemedik. Hikayeyi yaşamak için oyunun dünyasını da anlamanız gerekiyor. Oyun esnasında çevrenizde yer alan ve oyuna herhangi bir katkısı bulunmuyor gibi görünen bütün gazete parçaları ve diğer materyallerin içerikleri de Resident Evil Village Türkçe yama sayesinde dilimize çevriliyor. Bunu yapmamızın sebebi oyunun dünyasının bizim göremediğimiz kısmında neler olduğunu kavramanız. Oyunu çok uzun saatler oynamış biri olarak Resident Evil Village’ ın her köşesinde farklı bir hikaye ve oyuna dair farklı bir bilgi var diyebilirim.


Ayrıca Resident Evil Village Türkçe yama oyunun ana menüsünü ve bütün alt menüleri de dilimize çevirir. Sistem gereksinimleri çok yüksek olan bu oyunun grafik ayarlarını biraz düşürmek isteyebilirsiniz.

Resident Evil 8 Village TR Yama

Resident Evil Village, serinin yedinci oyunundan yıllar sonrasında geçiyor. Fakat ana karakterlerimiz aynı. Yedinci oyun boyunca esrarengiz bir şekilde kaybolan karımızı arıyorduk. Oyunun sonunda karımızı buluyorduk fakat Mia kendinde değildi ve bizi öldürmek için saldırmıştı. Kısa süre içerisinde anladık ki eşimiz bir küf sebebiyle enfekte olmuş. Onu iyileştirmek için bir panzehir arayıp sonunda buluyorduk. Eşimizi iyileştirip maceramızı bitirmiştik.


Resident Evil 8 oyunla pek alakası olmayan bir hikayeyle ve animasyon videosuyla başlıyor. Hikaye bittiğinde eşimizi sonradan kızımız olduğunu anladığımız bebekle oturuyor. Az önce dinlediğimiz hikayeyi karımız kızımızı uyutmak için okuyormuş. Çocuğumuzu uyuttuktan sonra yemek için masada buluşuyoruz. Yıllar önce yaşadığımız olaylar hakkında küçük bir kavga ediyoruz. Tam artık bir aradayız ve her şey yolunda dediğimiz anda evimiz basılıyor ve maceramız burada başlıyor. Bu harika hikayeyi Türkçe oynamak için Resident Evil Village Türkçe yama paketini hemen indirin.

Sonrası klasik bir Resident Evil oyunu. Oyuna eklenen pek çok yeni mekanik ve oyun tarzı var. Fakat endişelenmenize gerek yok. Resident Evil 8 Türkçe yama indirerek bu mekanikleri hızlıca öğrenebilirsiniz.

Yamanın kurulumu için lütfen aşağıdaki talimat dökümantasyonuna göz atın.

Resident Evil Village TR Yama Link1

Resident Evil 8 Türkçe Yama Korsan Sürüm

Şifre: tryamaci

“Resident Evil Village Türkçe Yama – Korsan Sürüm + Steam” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.