The Missing Few Türkçe yama gerilim dolu bir maceranın kapılarını aralıyor. Korku kökleri çok eskilere dayanan bir türdür. Edebiyatta ve sinemadaki ilk örnekleri çok eski tarihlere dayanmakta. Oyun dünyasında da yıllardır farklı tarzlarda korku oyunları oynadık. Bazıları hafızalara kazındı, geceleri rüyalarımıza girdi. Bazılarıysa bekleneni veremedi. Fakat süreç içerisinde bu oyunlar çeşitlendi ve renklendi.

Başlarda bu oyunlar rahatsız edici görüntüler ve jump scare denilen aniden beliren görüntü ve ses metotlarını kullanarak oyuncuyu korkutuyordu. Oyun dünyasının değişimi ve gelişimiyle beraber bu tür, hikayeye dayanan metotları da kullanmaya başladı. Fakat eski metotlardan da hiç vazgeçmedi. Şimdi bu türün son örneklerinden biri olan bir oyundan ve hazırladığımız The Missing Few Türkçe yama paketinden bahsedeceğiz.

The Missing Few Türkçe Yama Kurulum


The Missing Few TR yama detaylı ve zorlayan bir yama çalışması oldu. Çünkü kırsalda geçen oyunda yöresel kelimeler oldukça fazla kullanılmış. Ayrıca oyunda sıkça bulacağınız mektuplar da oldukça uzun yazılmış. Bu mektupların tümü The Missing Few Türkçe yama ile Türkçe’ye çeviriliyor.


Her şeyden önce bir şifre çözme oyunundan bahsediyoruz. Oyunda sıkça maruz kalacağınız bir durumdan bahsedelim mesela. Terkedilmiş Staten kasabasında bir evin odasındasınız. Kilitli bir kasa var. Bu kasayı açmak için odanın içindeki ipuçlarını bulmalı ve çözmelisiniz. Oyunun anadilini bilmeden bu pek mümkün değil. Bu sebeple The Missing Few TR yama ile bütün ip uçları da Türkçe oluyor. Ayrıca oyunun ana menüsü ve bütün alt menüler de tr dil seçeneğinde oynanabilir oluyor.

The Missing Few Nasıl Bir Oyun?


The Missing Few Türkçe yama birazdan anlatacağımız muazzam gerilim hikayesini Türkçe oynamanızı sağlar. Jack Norwood isimli bir karakteri canlandırıyoruz. On bir yıl önce oğlumuz gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. O dönem uzun arama çalışmaları ve polis operasyonları sonuç vermez ve oğlumuz bulunamaz. Jack Norwood bunun üzerine yaşadığı kırsal bölge olan Staten kasabasını terk eder.

,Geçen on bir yılın ardından Jack Norwood hala oğlunu özlemektedir. Hiç beklemediği ve ümidini tamamen kaybettiği bir anda eski dostu Scott Clarke tarafından bir arama alır. Yıllar sonra oğlunu bulma ümidiyle Jack evine geri döner. İşte maceramızda tam burada başlıyor. Jack artık pek sakini olmayan Staten kasabasında on bir yıl önce kaybolan oğlunun izini aramaya başlar.
Kısaca oyunda on bir yıl önce kaybolan oğluna ne olduğunu öğrenemeye çalışan Jack Norwood karakterini canlandırıyoruz. Yarı açık dünya olan gizemli Staten kasabasında dolaşarak iz sürüyoruz. Oğlunuza ne olduğunu ve kasabadaki ortadan kaybolma olaylarının arkasında kimin ya da neyin olduğunu öğrenmeye çalışıyorsunuz.

The Missing Few Türkçe Yama Link1

The Missing Few TR YAMA (Alternatif)

Şifre: tryama

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.