Rpg Türkçe Yama

Rpg oyunlarının Türkçe yamalarının paylaşıldığı bölümdür. Bu türkçe yamalar sayesinde rpg oyunlarını türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Spiritfarer Türkçe Yama Çıktı – Steam Uyumlu

Spiritfarer Türkçe yama son zamanların en özgün oyunu için hazırlandı. Daha önceki yazılarımızda oyun piyasasındaki oyun kıtlığından ve özgün içeriklerin kıtlığından şikayet ettiğimizi sıkı takipçilerimiz hatırlayabilir. Böyle bir zamanda karşımıza çıkan özgün ve bağımsız oyunları elimizden geldiğince tespit etmeye ve bu oyunları ana dilinizde oynayabilmeniz için Türkçe yamalar hazırlamaya çalışıyoruz. Yeni bir oyun türü, özgün bir konu ya da farklı bir oyun mekaniğiyle karşılaştığımız her içeriği ele alıyoruz. Uzun süredir seveceğinizi düşündüğümüz bağımsız bir yapımla karşılaşmıyorduk. Fakat kısa bir süre önce çok tatlı bir oyun bulduk ve hemen Spiritfarer Türkçe yama paketini hazırlamaya başladık. Yazımızın devamında önce Spiritfarer’ ı inceleyeceğiz sonrasında da hazırladığımız Spiritfarer TR yama paketinden bahsedeceğiz.

Daha fazlasını oku »Spiritfarer Türkçe Yama Çıktı – Steam Uyumlu

Rustler Türkçe Yama – Güncel Dosyalar

Rustler Türkçe yama çok seveceğiniz bir oyunun Türkçe dil paketidir. Oldukça ilgi gören bir tür olan açık dünya oyunlarının çeşitliliği gün geçtikçe artıyor. Rustler da bu türün son temsilcilerinden olan bağımsız bir yapım. Eğer oyunun şu ana kadar adını duymamışsanız bunun tek sebebi yapımcı şirketin yeterince reklam yapmamasıdır ya da yapamamasıdır. Çünkü Rustler gerçekten kült haline gelebilecek bir oyun. Bağımsız yapımlara mesafeli olan takipçilerimizin ön yargılarını bir kenara bırakıp Rustler’ ı tecrübe etmelerini tavsiye ederiz. Geniş bir açık dünyası olan ve çevremizdeki npclerden görevler alarak hikayeyi devam ettirdiğimiz bu harika oyunu Türkçe oynamanız için Rustler TR yama paketini hazırladık.

Daha fazlasını oku »Rustler Türkçe Yama – Güncel Dosyalar

Salt and Sanctuary Türkçe Yama İndir

Salt and Sanctuary Türkçe yama oldukça başaralı bir platform oyunu olan Salt and Sanctuary için titizlikle hazırlandır. Son dönemde neredeyse her yazımızda bahsettiğimiz özgün oyun kıtlığına ilaç gibi bir oyunla daha çözüm getiriyoruz. Ülkemizde pek tercih edilen bir tüt olmasa da platform oyunları oynanış zevki bakımından oldukça başarılı olabiliyor. Bu yazımızda da çok başarılı bulduğumuz bir platform oyununu ve bu oyun için hazırladığımız Salt and Sanctuary TR yama paketini paylaşacağız. Oyun SKA Studios tarafından geliştirdi ve Dark Souls’ un başaralı bir platform uyarlaması. Heyecanın ve aksiyonun yüksek olduğu Salt and Sanctuary oyunculara soğuk terler döktürme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Daha fazlasını oku »Salt and Sanctuary Türkçe Yama İndir

EverSpace 2 Türkçe Yama [Makine Çeviri Değil]

Everspace 2 TR yama 2021 yılının en iddialı oyunlarından birinin Türkçe dil desteğidir. Çok fazla bilinmeyen ve belki de ilk oyunundan dahi haberinizin olmadığı bir oyun için böyle bir yakıştırmada bulunmak size cesurca gelebilir. Fakat geçtiğimiz yıl oyun piyasasında yaşanan hayal kırıklarından sonra bu seneden çok bir beklentimiz olmadığını da söyleyelim. Üstelik pandemi ve ekonomik sıkıntıları da göz önüne alınca beklentimiz iyice düşüyor. Zaten bu sene için daha önce duyurulmuş büyük bir yapım da yok. Tabi çıkış tarihi sürekli ertelenen Far Cry 6 hariç. Son zamanlarda böyle bir oyunun varlığından bile şüphe eder olduk zaten. Genelde devasa evrenlerde geçen online oyunların konusu bu sefer singleplayer olarak güzel bir hikayeyle bilgisayarlarımıza geliyor. Bu yazımızın konusu da özgün ve kaliteli bir yapım olan Everspace 2 ve bu oyun için hazırladığımız Everspace 2 Türkçe yama.

Daha fazlasını oku »EverSpace 2 Türkçe Yama [Makine Çeviri Değil]