American Fugitive State Of Emergency Türkçe yaması pek fazla aranmamasına rağmen ben oyunu çok sevdiğim için bu yamanın çalışmasına başlamıştım. Aslında niyetim American Fugitive State Of Emergency Türkçe yamasını sadece arkadaşlarım için yapmaktı. Herkesin kullanımına American Fugitive State Of Emergency Türkçe yamasını açmayı planlamıyordum. Fakat sonrasında sizleri bu yamadan mahrum bırakmak istemedim ve American Fugitive State Of Emergency Türkçe yamayı sitede paylaşmaya karar verdim. Bunun yanı sıra biliyorsunuz ki bir süredir bakımdaydık ve ara vermiştik. Ekibimize yeni insanlar kattık ve bazı arkadaşlarımızla da ne yazık ki yollarımızı ayırdık. Artık yeni Türkçe yama ekibimizle yola devam edeceğiz ve yeni Türkçe yama paylaşımları sitemizde olacak. Her neyse sözü çok uzattım, artık American Fugitive State Of Emergency Türkçe yamanın kurulumunu anlatmaya başlıyorum.

American Fugitive State Of Emergency Tr Yama Kurulum

  • Oyunun orijinal veya korsan olması fark etmez. En baştan bunu söyleyelim ki sonrasında oldukça çok soru geliyor. Kafalarda bir soru işareti kalmasın. American Fugitive State Of Emergency Türkçe yamayı kurarken esasında sizin yapacağınız hiçbir şey yok.
  • Rar dosyasının içinde ki American Fugitive State Of Emergency Türkçe yama setup dosyasını çıkartın.
  • Rar şifresi: tryama
  • Sağ tık yaparak setupu yönetici olarak başlatın ve kurulumu yapın.
  • Kurulum kısmı 3 ila 7 dakika arası sürebilmekte. Bu süre zarfında sabırlı olmanızı tavsiye ederim.
  • Kurulum bittikten sonra oyuna girin ve ayarlar kısmından Türkçe dil seçeneğini seçin.
  • İyi oyunlar.

American Fugitive: State of Emergency Türkçe İnceleme

American Fugitive’i ilk oynamaya başladığınızda kendinizi klasik Grand Theft Auto oyunlarının içinde hissetmeniz olası. Neyse ki, modern konsolların ilerlemesi ile birlikte, American Fugitive’de yapmanız gerekenler basit bir araba sürüşü ya da düşman kavgasından daha fazlasını içeriyor. American Fugitive’i Will Riley olarak oynuyorsunuz.  Oyun, Will’in işlemediği bir suç yüzünden –babasını öldürmek, hapse girmesinin ardından oradan kaçmasıyla başlıyor. Cinayetten hemen önce babasının evinin dışına park eden garip bir arabayı aklından çıkaramayan Will, adını temizlemek ve intikamını almak için hapishaneden kaçıyor.

Oyunun ilk başlarında haritanın küçük bir bölümü ile sınırlısınız – polis kaçakları ararken adalar arasındaki köprüler kapalı ve diğer tarafa geçişiniz yasak. Küçük suçlar üstlenmeli, para kazanmalı ve babanızın katiline dair bir ipucu bulmalısınız.

American Fugitive, Xbox One, PS4, PC gibi mecralarda adını yeterince duyuran bir oyun oldu. Şimdi ise oyunun yaratıcıları tamamen yeni ve ücretsiz bir güncelleme olan State Of Emergency ile karşınızda. Redrock County’de suç seviyeleri oldukça arttı ve ordu harekete geçmeye zorlandı. Eski oyuncak fabrikası geçici bir işletim üssü olarak komuta edildi ve kasabayı tahrip eden suç unsurunu kontrol etmek için askeri araçlar ve silahlar yerleştirildi. Bir nevi, Redrock County’de savaş alarmları çalmaya başladı. Şehirde olağanüstü bir hal söz konusu. Yıkıcı kaotik silahlar, üstün nitelikli askeri araçlar, yepyeni bir yıldız derecelendirmesi, 10 yeni zorlu görev ve 3 yeni ödül. Düşmanlarınızın gözünü korkutabileceğiniz askeri sınıf Westmoreland Tankı, bazuka dolu yeni bir cephane, ordu ile birlikte 4 x 4 jeep ile yollara çıkmak ve farklı özelliklerini keşfedebileceğiniz yeni güçlü silahların hepsi bu yeni güncellemede sizleri bekliyor. Eğer cesaretinizi tam olarak test edecek bir oyun arıyorsanız, American Fugitive: State of Emergency tam size göre.

İndirme Linki

Alternatif İndirme Linki

şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.