Ancestors: The Humankind Odyssey türkçe yama ile oynaması muazzam derecede zevkli bir oyun. Evrim sürecini konu alan bu oyun, türlerine göre son derece farklı. Ben şahsen oyunu oynadıktan sonra bunu neden türkçe yapmayalım dedim ve türkçe yama çalışmalarına başladık. Ancestors: The Humankind Odyssey’in türkçe yama çalışmaları pek uzun sürmedi. Bunun sebebi ise çok az diyalog olması. Görevler, menüler vb şeyleri türkçeye çevirmesi kolay oluyor.

Ancestors: The Humankind Odyssey Türkçe Yama Kurulumu

The humankid odyssey türkçe yaması launcher yardımı ile çalışmakta. Yani oyunun dosyalarına doğrudan müdahale etmiyoruz. Bu sayede türkçe yama çok daha stabil çalışıyor. Ancestors: The Humankind Odyssey türkçe yamayı kullanmak için launcheri kurmanız gerekiyor. Lakin yapacağınız ayarlar çok basit. Sizin için bir kurulum dosyası hazırladık. Bu kurulum dosyasını indirip yönetici olarak başlatın. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Masaüstüne humankid odyssey türkçe yama launcherinin kısayolu gelecek. Bu kısayola tıkladıktan sonra karşınıza launcher gelecek. Oyunun exesini bu launcher üzerinden seçin ve başlat deyin. Artık Ancestors: The Humankind Odyssey türkçe oynayabilirsiniz.

Ancestors: The Humankind Odyssey Oyun İncelemesi

Ancestors: The Humankind Odyssey, insan evriminin tamamını birkaç saatlik bir sürede özetlemeye çalışan ve şaşırtıcı derecede başarılı olan iddialı bir oyundur. Oyun sizi, garip ve ürkütücü bir dünyaya atıp; keşfetmeniz, denemeniz ve uyum sağlamanız için sizi hayatta kalmaya zorlar. Burada zorluklarla geçen günlerin ardından edindiğiniz küçük zaferlerin kendinizi iyi hissettireceğinden emin olabilirsiniz. Örneğin; ölü bir ağacın dalının nasıl koparılacağını öğrenmek, kopardıktan sonra bu dalı nerelerde kullanabileceğinizi anlayıp işe koyulmak gibi. Mesela küçük dalları sıyırdıktan sonra sert bir kaya bulabilir ve burada elinizdeki dalı sivrileştirebilirsiniz. Karşılaşacağınız tehlikelerden korunmak için etkili bir yol olabilir. Belki de, bu yolla son üç milyon yıldır sizi ve diğer maymunları avlayan bir kaplanı öldürebilirsiniz.

Ancestors’de öncellikle bir maymun veya bir maymun klanının parçası olarak olarak başlıyorsunuz ve yavaş yavaş homo sapiens yolunda ilerliyorsunuz. Çevreniz, yiyecek ve su kaynakları, temel gıdalar, korunma ve barınma gibi konular hakkında bilgiler ediniyorsunuz. Birkaç kuşak sonra, zaman içinde ileriye doğru büyük adımlar atabilirsiniz. Yeni araç ve yiyecekler keşfedebilir, daha az maymunumsu ve tanınabilir bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Keşfettiğiniz her öğe yeni olanakların kilidini açar, sizi daha fazla deneme yapmaya teşvik eder. Bazen karşınıza çıkacak olanaklar sınırsız gözükebiliyor, tabi ki öyle değiller.

Ancestors, 2019’da oynayacağınız en iyi oyun olmayabilir ama oyun endüstrisindeki baskıları hiçe saymış birkaç oyundan biri ve bu yüzden ona ayıracağınız zamanı fazlasıyla hak ediyor.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tryamaci

Linklerde herhangi bir problem olursa, lütfen bildirin. Kısa zaman içinde güncelleriz.

“Ancestors: The Humankind Odyssey Türkçe Yama – Çeviri Tamamlandı” hakkında 1 yorum

  1. bu oyuna ne zamandır türkçe yama çıkmasını bekliyordum çok sağolun düzgün bir çeviri olmuş. sadece bir kaç yerde anlam kaymaları var umarım onuda diğer versiyonlarda düzeltirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.