Uzayda bir savaş oyunu, Battlefleet Gothic: Armada 2, kesinlikle türkçe yamasız oynanacak bir oyun değil. Gerçek zamanlı bir strateji olan Battlefleet Gothic: Armada 2 2019 türkçe yamasını sitemizde sizlerle buluşturduk. Yayınlandığı andan itibaren türkçe dil desteği beklenen bir oyun olan Armada 2’nin, uzun satırları dolayısıyla türkçe yamasını aylar sonra anca bitirebildik. Her zamanki gibi türkçe yamamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? Oyun incelememiz de hemen aşağıda!

Battlefleet Gothic: Armada 2 Oyun İncelemesi

Hikaye

Battlefleet Gothic: Armada 2, Warhammer 40K hayranlarının aşina olduğu, 13.Black Crusade adlı oyunun döneminde ortaya çıkmış bir oyun. Oyuna Cadia adıyla bilinen bir dünyada, saldırı altında başlıyorsunuz ve orayı tüm gücünüzle savunmanız gerekiyor. Oyunda, Trazyn the Infinite ve Ursarkar E. Creed de dahil olmak üzere, görülmesi gereken birçok karakter var. Birçoğu video oyunu formatıyla ilk kez karşınıza çıkıyor ve bu deneyimlenmesi gereken bir şey. Evrenin genişlemesine yardımcı olmak için, oyun geliştiricileri, oyuna epeyce kamera hücresi ve görev diyalogu da ekledi. Diyaloglara ek olarak, oyunun hikayesine dair detaylı bir şekilde size sunulan birkaç etkileyici sahne de var. Bu sayede, oyunu yeni oynayacak oyuncular da yabancılık çekmemiş oluyor. 

Oynayış

Oyuna başlamanız için size üç büyük mücadele seçeneği sunuluyor. İlk başta bunlardan birini seçmeniz gerekse de ilerleyen zamanlarda farklı gruplaşmalara da dahil olabiliyorsunuz. Kampanyaların her biri; filolarınızı yönetmek, farklı yerleri fethetmek ve taktiksel savaşlarda saldırılarınızı başlatmak için kullanmanız gereken bir galaksi haritası barındırıyor. Savaşlar arttıkça, işinize yarayacak özel yeteneklere sahip oluyorsunuz. Savaş sırasında, hedeflerinizin önceliğini, ateş açısını, düşmanın nereden vurulacağını ve hatta nişan menzilini belirleyebilirsiniz, ancak filonuzu her zaman gözetlemeniz gerekir. İsterseniz, gemilerinizi otomatik olarak savaşa sokabilirsiniz. Mücadeleniz devam ettikçe kendinizi bir galaksiden başka bir galaksiye yolculuk ederken bulacaksınız ve keşfiniz hiç bitmeyecek. Ayrıca, Battlefleet Gothic: Armada 2, ses ve grafikler açısından iyi bir oyundur. Grafik ve ses kalitesinden kaynaklanan bir sorunla karşılaşma olasılığınız oldukça düşük. Meraklısı olanlara bu oyunu şiddetle öneriyoruz.

Steam Versiyonu İçin Tr Yama Linki

Diğer Versiyonlar İçin Tr Yama Linki

şifre: tr

“Battlefleet Gothic Armada 2 Türkçe Yama %90 Çevirisi Bitti -Yayında” hakkında 2 yorum

  1. dostum emeğiniz çok büyük eğer bağış için adres verirseniz bir gün durumum olduğunda size destek olmak isterim böyle kaliteli bir site için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.