Bir ayı olarak (evet bildiğiniz ayı) pansiyon işlettiğiniz bu oyun gerçekten özgün örneklerden. Oyunun mizahı ve mekanikleri benim çok hoşuma gitti. Bear and Breakfast Türkçe yama olmadan oynanabilecek bir oyun olsa bile Türkçe şekilde çok daha haz verici hale geliyor. Anlamadan da oynayabilir ve sadece pansiyon işletmeye odaklanabilirsiniz. Ancak Bear and Breakfast’in mizahını anlamadan oynamak oyunun yarısını kaçırmak demek. Bu durumda da ya iyi derecede İngilizce bileceksiniz ya da bizim paylaşmış olduğumuz Türkçe yamayı kullanacaksınız 🙂

Bear and Breakfast Türkçe Yama Ekibi:

Tercümanlar:

  • Berk Yıldız
  • Akın Bolat
  • Necati Zendurak
  • Alien1

Programlama, Uyarlama:

Pexry

(Pexry Türkçe yamanın tüm kodlama işlerini tek başına yaptı. Gerçekten inanılmaz bir emek verdiği için özel olarak teşekkürlerimi iletmek istiyorum.)

*Ziyaretçi istekleri kısmında Türkçe karakterler görüntülenmiyor. Bu sorunu çözemedik. Fakat oyunun diğer yerlerinde böyle bir sıkıntı yok.

*Crafting kısmında bazı kelimelerin tam karşılığı olmadığı için oraları İngilizce ismiyle bıraktık. Ancak özel ad gibi düşünebilirsiniz. Yani oyunu anlamanızı engellemeyecektir.

Steam Yorumlarında Bear and Breakfast Hakkında Bahsedilenler:

Oyun çok güzel. Nerdeyse 1 gündür oynuyorum (24 saat) ve bu kadar uzun olmasını beklemiyordum. Oyunun sizi götürdüğü kademeli yolu gerçekten seviyorum. Rahatlamak ve öğleden sonrayı geçirmek için bir oyun gibi görünüyor ama bölgelerin kilidini açtıkça savaş alanına dönüşüyor, hiçbir yere varamadığınızı görüyorsunuz, yapacak çok şey var.

Neyse ki, zorlaştıkça size yardımcı olacak eşyalar veriyorlar. Eksik olduğunu gördüğüm tek şey satmak için bir düğme. Neredeyse oyunun sonuna geldim ve o kadar çok eşyam var ki artık cebime ya da zula sığdıramıyorum ve çaresiz bir an geliyor. Umarım en kısa zamanda çözerler, yoksa sizi çok sıkar ve bir Stardrew Vadisi olma potansiyeline sahiptir.

Türkçe yama kurulumu için talimatlar:

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.