Blacksad under the skin Türkçe yama olmadan oynaması son derece zorlaşacak detaylı ve diyalog odaklı bir oyun. Blacksad under the skin Türkçe yama ile oyun yüksek oranda Türkçeleşiyor. Bu sayede de hikayesi ile ön plana çıkan blacksad under the skin oynanması keyifli bir hale geliyor.  Türkçe yama oyunun hem Steam versiyonunda, hem de korsan diye adlandırdığımız ve kullanılmasını pek tasvip etmediğimiz versiyonunda da çalışıyor. Her neyse giriş kısmını fazla uzatmamamı istediğinizi biliyorum. Bu yüzden de artık blacksad under the skin Türkçe yama nasıl kurulur ondan bahsedelim.

Blacksad Under The Skin Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Bildiğiniz gibi yaptığımız Türkçe yamalar da kurulum kısmını oldukça kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Bunun sebebi ise yamayı herkesin rahatlıkla kullanabilmesi.

Blacksad under the skin Türkçe yama kurulum kısmında da sizi hiç zorlamayacak. Biz setup dosyasının içine kurulum için gerekli olan bütün yardımcı programları ve dll dosyalarını ekledik.

Blacksad under the skin Türkçe yama setup kurulum dosyasını çalıştırdığınızda Türkçe yamanın oyuna eklenmesi otomatik olarak gerçekleştirilecek.

Yalnız dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Kurulum dosyasını yönetici olarak başlatmanızı öneriyorum. Bazen bu kurulum dosyası yönetici olarak başlamazsa sıkıntı yaratabiliyor

Artık kurulumu başarıyla yaptığınızı varsayıyorum. Masaüstüne blacksad under the skin tr launcher adında bir kısa yol gelecek. Bu kısayola tıklayın ve açılan menüden oyunun exesini seçin. Daha sonrasında launch butonuna basın ve oyuna girişi gerçekleştirin.

İşlem tamam, artık oyun Türkçe. Oyuna tekrar gireceğiniz zaman yine launcher kısa yolundan giriş yapmanız gerekli. Oyunun kendi kısayolu ile giriş yaparsanız, oyun Türkçe olmaz.

Blacksad Under The Skin Oynamaya Değer Bir Oyun Mu?

Şunu kabul edelim ki bu oyunun absürd bir tonu var. Yani bu absürtlük herkese hitap etmeyebilir. Siz oyunda bir dedektifi canlandırıyorsunuz, lakin bu dedektifimiz bir kaplan. Aslında oyundaki tüm karakterler farklı hayvanlar. Bojack Horseman adlı animasyonu biliyorsanız eğer onun gibi bir dünyası var. Öğrendiğim kadarıyla blacksad under the skin bir çizgi romandan uyarlama. Canlandırdığımız karakter son derece havalı ve olayları anında çözebilen bir dedektif. Oyun daha çok diyaloglar ve çevreyi inceleme üstüne kurulu. Tabii ki de bazı aksiyon alanları da bulunuyor lakin oyunun temeli bir aksiyon oyunu değil. Özellikle Noir gibi dedektiflik tarzlarını seviyorsanız bu oyuna da kesinlikle göz atmalısınız.Oyunun atmosferi ve teması oldukça güzel ve sizi içine alıyor. Bağımsız bir stüdyodan çıkmasına rağmen grafiklerde son derece iyi. Oyunun gameplayini YouTube’dan izleyerek oynayıp oynamamaya daha net karar verebilirsiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tr

“Blacksad Under The Skin Türkçe Yama – Diyaloglar Dahil Çeviri” hakkında 2 yorum

  1. bu türkçe yama kurarken zorlandım, lütfen videolu olarakta açıklama ekleyin. zar zor olsada çalıştırabildim ama umarım anlatım videoları gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.